Batarya önerisi

Bu konuyu okuyanlar

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Note 3 için batarya önerebilir misiniz? Şarj ediyorum ve bi anda bitiyor yada hemen şarj oluyor ama gerçekten olmuyormuş gibi çok az bi kullanımda 90dan 30lara düşüyor sağlam ve uzun ömürlü olabilecek batarya biliyor musunuz?

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Destek Bilişim'den şu ana kadar (2) defa Samsung yedek parça sipariş ettim. Orijinal parça satıyor. Beni de Samsung müşteri hizmetleri yönlendirmişti zaten oraya.

Destek Bilişim'in aşağıda bağlantısını paylaştığım yedek parça talep formunu doldurup fiyat alın bence. Mesai saatleri içinde e-posta yoluyla dönüş yapıyorlar. Ürünün bulunup bulunmadığı ve fiyatı ile ilgili.

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Destek Bilişim'den şu ana kadar (2) defa Samsung yedek parça sipariş ettim. Orijinal parça satıyor. Beni de Samsung müşteri hizmetleri yönlendirmişti zaten oraya.

Destek Bilişim'in aşağıda bağlantısını paylaştığım yedek parça talep formunu doldurup fiyat alın bence. Mesai saatleri içinde e-posta yoluyla dönüş yapıyorlar. Ürünün bulunup bulunmadığı ve fiyatı ile ilgili.

Aslında sormak istediğim Deji marka bataryalar iş görür mü yani şu an ki kullanılandan daha faydalı olur mu?

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Benim eski s4 üme Syrox kullanmıştım ucuzdu orijinale göre(3te bir fiyatı) iyi de dayanmıştı

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Aynen o civarda fiyatı fakat çok çabuk şişme yaptığı söyleniyor onun hakkında da.
Bir fikrim yok ben kullanırken en uzun ömürlüsü oydu benim için. Powerbank işine de soyundu syrox belki geliştirmişlerdir pillerini. Emin değilseniz orijinal alın yine de

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Syrox Batarya ile ilgili olarak;
Syrox en ucuz batarya zaten. Çok bir şey beklememek lazım.
Ben daha önce Nokia telefona aldım. Orijinal 4 yıllık batarya 4 gün götürüyordu. Syrox'un sıfır bataryası da 4 gün götürüyordu. Bir fark göremedim.
Bir de Syrox bataryayı General Mobile Discovery Air cihazıma aldım. Yeni aldığım bataryada şarj seviyesi %10'a düşünce 1-2 dakika içinde geri kalan batarya jet hızıyla bitiyordu. Batarya kalibre olamadı zannettim. Telefona format attım. 3 defa tam şarj ve tam deşarj yaptım ama düzelmedi. Ben de iade ettim. Satıcı sorun çıkarmadı.
Açıkçası ucuz etin yahnisi yavan olur. Telefon bataryası sökülebilir batarya ise alınabilir belki ama dahili batarya ise Syrox tavsiye etmem. Çünkü çok götürmez.

Deji Batarya ile ilgili olarak;
Daha önce 2 defa aldım. Sorun yaşamadım. İade değişim vs. işlerinde zorluk çıkarmadığı söyleniyor.
Deji Batarya konusu bir kaç gün önce de açılmıştı. İncelemenizi tavsiye ederim:

Orijinal Samsung Batarya ile ilgili olarak;
Destek Bilişim'den fiyat aldınız mı? Samsung Yetkili Servislerinden daha uygun fiyata satıyor. Deji Batarya ile arasında pek fark yoksa ben orijinal bataryayı tavsiye ederim.

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Syrox Batarya ile ilgili olarak;
Syrox en ucuz batarya zaten. Çok bir şey beklememek lazım.
Ben daha önce Nokia telefona aldım. Orijinal 4 yıllık batarya 4 gün götürüyordu. Syrox'un sıfır bataryası da 4 gün götürüyordu. Bir fark göremedim.
Bir de Syrox bataryayı General Mobile Discovery Air cihazıma aldım. Yeni aldığım bataryada şarj seviyesi %10'a düşünce 1-2 dakika içinde geri kalan batarya jet hızıyla bitiyordu. Batarya kalibre olamadı zannettim. Telefona format attım. 3 defa tam şarj ve tam deşarj yaptım ama düzelmedi. Ben de iade ettim. Satıcı sorun çıkarmadı.
Açıkçası ucuz etin yahnisi yavan olur. Telefon bataryası sökülebilir batarya ise alınabilir belki ama dahili batarya ise Syrox tavsiye etmem. Çünkü çok götürmez.

Deji Batarya ile ilgili olarak;
Daha önce 2 defa aldım. Sorun yaşamadım. İade değişim vs. işlerinde zorluk çıkarmadığı söyleniyor.
Deji Batarya konusu bir kaç gün önce de açılmıştı. İncelemenizi tavsiye ederim:

Orijinal Samsung Batarya ile ilgili olarak;
Destek Bilişim'den fiyat aldınız mı? Samsung Yetkili Servislerinden daha uygun fiyata satıyor. Deji Batarya ile arasında pek fark yoksa ben orijinal bataryayı tavsiye ederim.
Dönüş yapmadı destek bilişim yapsa eğer zaten ordan almayı planlıyorum

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Dönüş yapmadı destek bilişim yapsa eğer zaten ordan almayı planlıyorum
Benim tavsiyem; fiyatına göre orijinal batarya ile Deji Batarya arasında Fiyat/Performans kıyaslaması yapmanız.

Deji Batarya'nın da üzeceğini sanmam. 1 yıl garantisi var. Ben memnun kalmıştım. 1 sene içinde bataryada sorun olursa da sorun çıkarmadan değişim yaptıkları ile ilgili yorumlar okudum.

Destek Bilişim'den bir akrabamıza 70₺'ye orijinal Samsung S3 Mini Batarya almıştık. Deji Batarya da sanırım 50-60₺ civarıydı. Yalnız Destek Bilişim ödemeyi havale ya da EFT ile alıyor. Kredi kartı ile ödeme yok. Bilginiz olsun. Zaten yaptıkları e-posta dönüşünde/cevabında detaylı olarak yazıyor.

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Benim tavsiyem; fiyatına göre orijinal batarya ile Deji Batarya arasında Fiyat/Performans kıyaslaması yapmanız.

Deji Batarya'nın da üzeceğini sanmam. 1 yıl garantisi var. Ben memnun kalmıştım. 1 sene içinde bataryada sorun olursa da sorun çıkarmadan değişim yaptıkları ile ilgili yorumlar okudum.

Destek Bilişim'den bir akrabamıza 70₺'ye orijinal Samsung S3 Mini Batarya almıştık. Deji Batarya da sanırım 50-60₺ civarıydı. Yalnız Destek Bilişim ödemeyi havale ya da EFT ile alıyor. Kredi kartı ile ödeme yok. Bilginiz olsun. Zaten yaptıkları e-posta dönüşünde/cevabında detaylı olarak yazıyor.
Teşekkür ettim sağolun.

hikmet.yildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir kaç telefoncu gezdim bir kaç marka önerdiler araştırdım fakat önerdiği markaları almak istemedim . arkadaşım rova batarya taktırmış memnun olduğunu söyledi bende rova batarya taktırdım iyiki taktırmışım çok memnunum