Batarya hakkında 2 sorum var. iPhone 6S

Bu konuyu okuyanlar

ismetyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar 2 sorum olacak, cevaplarsanız çok memnun olurum.

1-) Apple yetkili servis lydia'nın li-on batarya değil de, li polyum batarya takma olasılığı nedir? çünkü batarya programlarını telefona yüklediğim de pili li polyum olarak gösteriyor.

2-) Gerçekten çok güvendiğiniz batarya takan bir marka var mı veya teknik servis istanbul içinde?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone 6S Plus kullanıyorum. Ocak ayında Deji marka 2759 mah batarya taktım memnun kaldım. Yetkili servis ve iş ve işlemler ile ilgili bilgim yok. 102 TL' ye netten satın almıştım bu bataryayı.

ismetyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Iphone 6S Plus kullanıyorum. Ocak ayında Deji marka 2759 mah batarya taktım memnun kaldım. Yetkili servis ve iş ve işlemler ile ilgili bilgim yok. 102 TL' ye netten satın almıştım bu bataryayı.

Herhangi bir ısınma kapanma vb problem yaşamadınız mı hocam çünkü yorumlara baktım da olumsuz yazan çok var emin olamadım bende

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Herhangi bir ısınma kapanma vb problem yaşamadınız mı hocam çünkü yorumlara baktım da olumsuz yazan çok var emin olamadım bende
Bataryayı taktığımdan beri 2-3 kez ısınma sorunu yaşadım. Onu da telefonu kapatıp yarım saat sonra açtığımda düzeldi. Bunun haricinde başka bir sorun yaşamadım. Pil sağlığı halen %100 durumda. BEn bu bataryayı 7 ay önce aldım.

ismetyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bataryayı taktığımdan beri 2-3 kez ısınma sorunu yaşadım. Onu da telefonu kapatıp yarım saat sonra açtığımda düzeldi. Bunun haricinde başka bir sorun yaşamadım. Pil sağlığı halen %100 durumda. BEn bu bataryayı 7 ay önce aldım.

Deji bataryalarda pil sağlığı aktif değil diye birkaç yorum okumuştum ama doğruluğu ne kadar bilmiyorum hocam.

Peki tam dolumla kaç saat çıkarıyorsunuz acaba ?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Deji bataryalarda pil sağlığı aktif değil diye birkaç yorum okumuştum ama doğruluğu ne kadar bilmiyorum hocam.

Peki tam dolumla kaç saat çıkarıyorsunuz acaba ?
Kullanıma bağlı biliyorsunuz. Aşırı yoğun kullandığım söylenemez video, youtube, dizi, film izlemiyorum. 4,5G hüceresel internet 24 saat açık, whatsapp ve diğer yazışma programlarını yoğun kullanıyorum, voleyi aktif kullanıyorum yine de gece 01.' e kadar %20 kalıyor ve şarja takıyorum. Powerbank kullanmıyorum. Genel anlamda memnum olduğumu söyleyebilirim.
Deji' nin pil sağlığına etkisini yüzde konusunu bilmiyorum ve hiç duymadım.

Son düzenleme:

ismetyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kullanıma bağlı biliyorsunuz. Aşırı yoğun kullandığım söylenemez video, youtube, dizi, film izlemiyorum. 4,5 24 saat açık, whatsapp ve diğer yazışma programlarını yoğun kullanıyorum, voleyi aktif kullanıyorum yine de gece 01.' e kadar %20 kalıyor ve şarja takıyorum. Powerbank kullanmıyorum. Genel anlamda memnum olduğumu söyleyebilirim.
Deji' nin pil sağlığına etkisini yüzde konusunu bilmiyorum ve hiç duymadım.

Anladım hocam teşekkür ederim yorumlarınız için.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Deji kullanabilirsiniz 7 Plus vs 5s cihazlarında kullanmaktayım ve memnunum.

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Deji tavsiye etmiyorum 2-3 cihazımda kullandım memnun değilim. İstanbul da fotoparça servisi var fppro bataryasını tavsiye ederim. Kendim de satın aldım.

ismetyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Deji tavsiye etmiyorum 2-3 cihazımda kullandım memnun değilim. İstanbul da fotoparça servisi var fppro bataryasını tavsiye ederim. Kendim de satın aldım.

Evet şimdi baktım sitelerine, bayağ donanımlı çalışıyorlar videolardan anladığım kadarıyla, peki siz takalı ne kadar oldu acaba ve pil sağlığınız şuan yüzde kaçta?

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Evet şimdi baktım sitelerine, bayağ donanımlı çalışıyorlar videolardan anladığım kadarıyla, peki siz takalı ne kadar oldu acaba ve pil sağlığınız şuan yüzde kaçta?

Benim daha takmaya fırsatım olmadı maalesef, batarya evde yatıyor birde şu anki pili iyice bitirmeye çalışıyorum ondan sonra takacağım.