Başka bir erkekle oyuna girmek aldatmak mıdır?

Pewpew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kız arkadaşımdan çok yakın bir süre önce ayrıldım. Ayrılmadan önce bir takım olaylar yaşandı. Kızın dershaneden tanıdığı bir arkadaşı vardı ve bu arkadaşı yakın bir zamanda Instagram'dan kıza istek attı. Kız kabul etti. Kısa bir süre sonra çocuk kızın öne çıkarılanlarındakı tüm hikayeleri beğendi ve ben buna çok sinirlendim. Hatırladığım kadarıyla ertesi günün akşamı kız bir arkadaşınıza atamayacağınız tarzda, sevgililerin birbirine atacağı tarzda videolar gönderip sildi. Ben bu duruma çok sinirlendim ve engellemesini istedim. Engelledim dedi fakat sadece takipten çıkmış (çocuk hala kızı takip ediyor.) Görmezden geldim ve takipçilerinden çıkar dedim sabah çıkarırım dedi. Tamam diyerek devam ettim, buna çok sinirlendim fakat belli etmedim. Sabah engelle dediğimde beni dinlemedi ve hayır dedi üstelik çocuğu tekrar takip etti. Bu olaylardan sonra çocukla yalnız başına oyuna girdi. Benimle değilde neden onunla girdiğimi sorduğumda her vaktimi sana ayıramam ona da ihtiyacım var sana da dedi bu olaylardan ertesi gün de ayrıldık. Kız çocukla flört ağzıyla konuşmuyordu fakat bu olaya çok sinirlenmiştim. Bu yaptığı aldatmak mıydı?