Barış Akarsu Komada

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102
Yalancı Yarim dizisi oyuncularından şarkıcı Barış Akarsu trafik kazası geçirdi

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, şarkıcı Barış Akarsu, arkadaşları tarafından kendi adına düzenlenen doğum günü partisine giderken, trafik kazası geçirdi. Otomobilde bulunan arkadaşları 24 yaşındaki Zeynep Koçak ve 37 yaşındaki Nalan Kahraman, kaza sonucu hayatını kaybederken şarkıcı Akarsu ağır yaralandı. Özel Bodrum Hastanesi'ne kaldırılan Akarsu, beyin ameliyatına alındı.

Kaza, dün akşam saat 22.00 sıralarında, Bodrum'un Göltürkbükü beldesinde meydana geldi. Arkadaşları, Zeynep Koçak ve Nalan Kahraman ile eğlenen Barış Akarsu, ardından kullandığı 48 UK 556 plakalı özel otomobiliyle, beş yıldızlı Kervansaray Otel'de, kendi adına düzenlenen bir doğum günü partisine katılmak üzere yola çıktı.

Aniden yola çıktı
Torba kavşağına geldiğinde, aniden anayola çıkan Akarsu, İzmir'den Bodrum yönüne giden Halil İbrahim Çetin'in kullandığı 34 AT 9921 plakalı meşrubat dolu kamyonun altına girdi.
Yaklaşık 30 metre sürüklenen otomobil, hurda yığınına döndü. Zeynep Koçak, kaldırıldığı hastanede, Nalan Kahraman ise olay yerinde öldü.
Akarsu'nun ise beyin kanaması geçirdiği ve hemen ameliyata alındığı belirtildi. Son aylarda 'Yalancı Yarim' tv dizisiyle popülerliğini arttıran ve arkadaşları tarafından doğum günü partisine giderken kaza yapan şarkıcı Akarsu'nun, arkadaşları sinir krizi geçirdi.

Kaynak:internethaber

Çok üzgünümm
Allah şifa versin !!!!

arabası bu hale gelmiş

[size=10pt]
Berkin: Öldüğü söyleniyor kısmını şimdiye kadar en ufak şekilde iddia eden hiçbir kaynak okumadık. Başlığı değiştirdik.
[/size]

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Araba feci bir hale gelmiş..

Allah acil şifalar versin..

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
allah allah!!!
insanin basına ne zaman ne gelecegı hiç belli değil!

Allah barısa acil şifalar...ölen arkadaslarınında ailesine sabır versin!

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Allah Barış' a açil şifalar versin umarım en yakın zamanda iyileşir. :(

Real_Life

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah(cc) acil şifalar versin...Kısa sürede ayağa kalkar inşallah...

EzOhİsTaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ya süreklide izlerdim dizisini =( akademideykende izliodum haberi duyunca cokkk üzüldüm yaa inşallah iyileşir..

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
İnşallah iyileşir Allah acil şifalar versin.

Real_Life

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SON DAKİKA!.. HALA YOĞUN BAKIMDA BULUNAN BARIŞ AKARSU’NUN SAĞLIK DURUMUNDA GELİŞME!...

Özel Bodrum Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde bulunan Barış Akarsu’nun sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Fakat son dakikada aldığımız haberlere göre yapılan tedavilere Akarsu’nun tepki verdiği söylendi. Doktorlar Akarsu'nun kalbinin cihaza bağlı kalmadan çalışmaya başladığını ve tansiyonunun normale döndüğünü açıkladı.

Ayrıca Akarsu'nun nefes alıp vermeye de başladığı bildirildi.

Dualarımız seninle Barış…

Ucankus

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Umarım iyileşir ve tekrar döner televizyonlara haberi duyunca kötü oldum allah acil şifalar versin...

flz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Allah acil şifalar versin çok üzüldüm inşallah biran önce iyileşir.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
evet onu kaybettik ama onun sırtından reyting kazanmaya çalışan kanallara yazıklar olsun (star tv fox tv)
%( >X< ;(
lv02ip0.jpg

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102
son ana kadar umudumu hiç kaybetmedim hep o mucizeyi bekledim..ama malesef gerçekleşmedi..gitti işte. Allah rahmet eylesin..

hürriyet'in barış akarsu için hazırladıgı sayfa cok güzel..

Simsiyah ekran Barış'ın fotografı ve yazan

Ben Öldüm. Ne olur ıslak ıslak bakmayın bana öyle..
görünce donup kaldım. Allah rahmet eylesin. Allah nur içinde yatırsın..

flz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Allah rahmet eylesin.Çok üzüldüm hep bir umutla mucizeyi bekliyordum ama olmadı.Nur içinde yat BARIŞ.