Bana da kendine de yazık ettin GOLD

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Tüketici hakem heyetine başvur..
>>Onlar seni doğru yönlendirirler...
>>30 günü geçmediyse ayıplı malı geri almak zorundalar...(Durumu ayrıntılı bir şekilde anlat ve dilekçeye dök..Kanıtları ekle..)
>>Gerisini gold düşünsün..

Acemi00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GOLD gayet pahalı bir firma benim bildiğim.Sen bu telefonu Sanalmarketim.com dan alsaydın daha güvenilirdi.En azından müşteriye müşteri diyorlar.

msxlabs

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en akıllıcası gidip elden almak yüz lira fazla olsada öyle net süründürür en azından aldığın adamın yakasına yapışabilirsin

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Telefon almıştım Gold'tan Nokia Shop'a götürmüştüm kızakta hafif bir problem var gibi gelmişti adamlar ne desin bunun garantisi yok :D Ama şaşırmamıştım biliyordum paralel ithalat olduğunu, piyasa fiyatından 300 lira daha düşük almıştım telefonu.
Şimdilerde bakıyorum da bir esprisi kalmamış distribütör ürünlerinden bile daha pahalı satıyorlar.

Olay şu, Gold anlaştığı firmalara ithal ettiriyor ürünlerini. Garantileri de bu firmalarda.

Reaksiyon puanı
16,118
gold'tan pil bile almican bornova vatanbilgisayar'in yanina gelmis bir kere bile gitmedim.

levent26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
gold un paralel ithalat olduğunu bilmeden AOC marka monitor aldım..piyasadan 70-80 TL ucuzdu..1.5 yıldır kullanıyorum çok şükür bi arıza çıkarmadı.ama bundan sonra kesinlikle gold dan bişey almam..