Bağdat Caddesi Bisiklet Yolu Karmaşası !

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
[video=youtube;Ww4dZKLs9Xw]https://www.youtube.com/watch?v=Ww4dZKLs9Xw&feature=gp-n-y&google_comment_id=z13qfjdyekbuw3hj404cgtnh4vzmtd kpj3w[/video]​

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bu adam da çok ukala ama insan gibi bisiklet yolu olduğunu söyle çıkmazsa arkadan plakayı çek trafik şubeye gönder cezasını yazsınlar nedir bu milletle laf dalaşı.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Adam gerekeni yapıyor bence..:)

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Adam bisiklet yolunda olduğu için hatalı evet ama bu senin onu takip edip taciz etmeni gerektirmiyor. Geçen metrobüs faciasından sonra işin boyutu baya değişmiş. Yapması gerekeni üstte arkadaş demiş,taciz etmesi gerekeni yapması değil.

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Amcam bellici mahcup olmus zaten,

Nu kadar ukalaca ustune gidilmesi yanlis... Yok öluyoruz yok kirilganiz vs.. Gibi ukala tarzda soylemler yakısmamiz. Guzelce uyardin bilmiyorum dedi
Yine farkına varmadan islek trafikde orayi kullanamayacagini bilmeden girmis. Amca zaten mahcup guzelce aktif trafikde de kullanamayacagini soylersin olur biter. Bu kadar ukalalik yapmanin anlami yok.

Bu hareketlerle aksi birine denk gelseydiniz bisikletinizi parca pincik edip elinize alirdiniz...

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Adamı uyardığı halde o yolu kullanıyorsa yine gidip uyarması normal kaldı ki bu tepkiler bu durumla ilk karşılaşmada verilecek tepkiler değil birde buradan bakmak gerek.

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Adamı uyardığı halde o yolu kullanıyorsa yine gidip uyarması normal kaldı ki bu tepkiler bu durumla ilk karşılaşmada verilecek tepkiler değil birde buradan bakmak gerek.

Haci elbetdeki uyarcak
Ama benim elestirdigim amca oldukca alttan almasina ragmen ustune cok ukalaca gidilmesi.
Karsi tarafi asagilarcaina bi ton ile Yok oluruz yok ogrenceksin.

Kendine yapilmasini istemedigin seyi baskasina yapmayacaksin..

Her uyariya varim ama bu sekilde degil..
Amcanin yerinde ben olaaydim. İsiklardaki uyaridan sonra yaptigi ukala tarzi ile o bisikleti 50 parca yapar eline verirdim.

Adam gibi dersin amca aktif trafikdede kullanilmaz bu yol yanlis devam ediyosun dersin olur biter. Alttan alan birinin boylesine ukalaca ve tv ye oynarmiscasina show yapilmaz...

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
dayak yediği videolarıda bekliyoruz bi kere söyledin izah ettin uyardın meramını anlattın eyvallah sonrası kaşıntıya girerki istanbulda zevkine çok dövende olur yani

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Haci elbetdeki uyarcak
Ama benim elestirdigim amca oldukca alttan almasina ragmen ustune cok ukalaca gidilmesi.
Karsi tarafi asagilarcaina bi ton ile Yok oluruz yok ogrenceksin.

Kendine yapilmasini istemedigin seyi baskasina yapmayacaksin..

Her uyariya varim ama bu sekilde degil..
Amcanin yerinde ben olaaydim. İsiklardaki uyaridan sonra yaptigi ukala tarzi ile o bisikleti 50 parca yapar eline verirdim.

Adam gibi dersin amca aktif trafikdede kullanilmaz bu yol yanlis devam ediyosun dersin olur biter. Alttan alan birinin boylesine ukalaca ve tv ye oynarmiscasina show yapilmaz...

Karşı taraf alttan almasına rağmen hala aynı davranışa devam ediyor bence bu alttan almak değil iplememek.
Benimde demek istediğim şu bu videoyu çeken adam demek ki zamanında bu tür olaylarla çok karşılaşmış ki derdini anlatması böyle oluyor. Aynı şeyleri 1000 kere yaşasak 1001. olayda tepkimiz daha farklı olur bunu demek istiyorum.
Adam ilk uyarıda sağ sinyalini yakıp o yoldan çıksaydı bu kadar uzamazdı konu.
Aynısı sana olsa 50 parça yapar bisikleti eline verirdin ama bu da çözüm değil yapıcı olmak yerine yıkıcı olmaya gerek yok.

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Amcam bellici mahcup olmus zaten,

Nu kadar ukalaca ustune gidilmesi yanlis... Yok öluyoruz yok kirilganiz vs.. Gibi ukala tarzda soylemler yakısmamiz. Guzelce uyardin bilmiyorum dedi
Yine farkına varmadan islek trafikde orayi kullanamayacagini bilmeden girmis. Amca zaten mahcup guzelce aktif trafikde de kullanamayacagini soylersin olur biter. Bu kadar ukalalik yapmanin anlami yok.

Bu hareketlerle aksi birine denk gelseydiniz bisikletinizi parca pincik edip elinize alirdiniz...
Gerçekler ne zamandır ukalalık oldu bu milletin öyle bir zihniyeti var ki bir şeyii 100 kez söylesen yine algılamaz bu adamı bu davranıslarını sonuna kadar destekliyorum. Son olarakta aksi birine denk gelicekse umarım gelir cezasını alır gider o kadar basit bu işler

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
adama söyledi bilmiyordum dedi özür diledi kırmızı ışıkta yanda araba olduğundan o şeritte kaldı. tamam adam uyarsın hareket halindeyken de burası bisiklet yolu desin ama lafları sinir bozucu. kırılganız, ölmeyi bekliyoruz vs. adam gibi uyaracaksın uymazsa şikayet edeceksin tek tek uğraşılmaz her adamla.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu adama bişey olmaz .:D

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bugün kırmızı ışıkta karsiya geciyordum önümde bi kadın vardı. Yayalara yeşil yanıyordu. Kadın hızlı adımlarla geçti bende de bisiklet vardı araba geliyo galiba dedim kadın hızlı geçmişti derken tam önümden geçti araba durmasam carpabilirdi. Adama bağırdım duymadı sonra bastım pedala adamın pesinden. Yakaladim ve plakayı alıp polise verdim. Hala sinirliyim adamlar ışığa bakmadan geçiyor resmen.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bugün kırmızı ışıkta karsiya geciyordum önümde bi kadın vardı. Yayalara yeşil yanıyordu. Kadın hızlı adımlarla geçti bende de bisiklet vardı araba geliyo galiba dedim kadın hızlı geçmişti derken tam önümden geçti araba durmasam carpabilirdi. Adama bağırdım duymadı sonra bastım pedala adamın pesinden. Yakaladim ve plakayı alıp polise verdim. Hala sinirliyim adamlar ışığa bakmadan geçiyor resmen.

Geçmiş olsun Türkiye'de olur böyle şeyler kardeş..:)