Bada'lı Telefonlara Android Yüklenir mi?

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
buda 2.videosuymuş.

[video=youtube;yiHfJct1Ktg]http://www.youtube.com/watch?v=yiHfJct1Ktg[/video]

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Sanırım geliştirme sürecinde olduğu için yavaş çalışıyor.Ama tam olarak yükleme imkanı olsun hemen yükleyebilirim.

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bende wave i aldımdan beri bunu denemek istiyordum da bir gelişse süper olacak bada da güzel ancak dual os yapabilirsek keyfinden yenmez takipteyim

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
bada ile android arasındaki farkı biri bana söyleyebilir mi?

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Yeni bir telefon alma arifesindeyim. Bu haber aklımı karıştırdı şimdi biraz :D

irfan-06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Acele etmeyin arkadaşlar bence. Hala beta aşamasında 2 ay içinde stabil olur. Bence şuan dan itibaren bada mı, android mi diye ikilemde kalırsanız Android'i seçin daha hızlı gelişen bir os.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Her telefona uyumlu mu bu?

Benim telefonum samsung b5310 corpy pro

Bir de bu sistem değiştirmesini nasıl yapıyorlar. Bildiğim kadarıyla kies yazılımı buna pek izin ermiyor.

qazxcv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o değil de bu projenin adı wavedroid değil miydi? şu sıralar her telefona android yüklemeye çalışıyorlar.

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
android yükleyince oluşan performans sorunu niye anlamıyorum, aynı donanımın yarısı olup android i kasmadan açan telller var ki galaxy s ile wave donanımları 1e1 aynı

soran arkadaş için

bada : android kaynak kodları ile samsung un kendi telefonları için deliştirdiği ve yine kendisi de açık kaynak olan bir işletim sistemi , kıyaslayacak olursak symbian ve windows mobile a fark attığı kesin fakat uygulama sayısı ve performans açısından android in gerisinde kaliyor mesela yurt dışında bada 1.2 çıkmışken türkiye de hala yüklenemiyor...

Gollandro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bada 1.2 şuan türkiyede kies den güncellenebiliyor bilginize...

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
az önce samsung müşteri hizmetlerini aradım Dedim ki: "benim telefonuma android yüklenebilir mi?" adam dedi. "şu an öyle şey mümkün değil. anca yeni telefonlarda olur"(yani yeni üretilen) dedi. Dedim ki ben "bir sitede görmüştüm, yükleyenler de var" dedim. Sitenin adını istedi. verdim bu sitenin adını. "resmi sitemiz değil "dedi:D

Şimdi bu adam mı bir şey bilmiyor, yoksa biz mi bilmiyoruz. Aydınlatın yaa:)