Bacak bacak üstüne atmadan iki kere düşünün

Bu konuyu okuyanlar

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
xfdwev.jpg

Bir kadının bacak bacak üstüne atması zarif ve şık bir görüntü verebilir, ancak bunun ciddi sağlık sorunlarına neden olduğunu biliyor muydunuz?..

Merkezi Malezya'da bulunan ve Çin genelinde de faaliyet gösteren M.J. Sağlık Yönetimi Merkezi adlı kuruluşun raporunda, bacak bacak üstüne atmanın kan akışını engellediği, buna bağlı olarak kan pıhtılaşması, bel burkulması ve incinmesi, omurga disklerinin kayması ve skolyoz (omurgada anormal eğrilik) gibi ciddi rahatsızlıklara neden olduğu bildirildi.

18 bin 61 kişiye uygulanan anket sonucunda yayımlanan raporda, modern toplumun standart alışkanlıklarının insan sağlığına etkileri araştırıldı.

Yaşlıların uyandıktan sonra tansiyon aniden düştüğü ve muvazene kaybına neden olduğu için yataktan hemen kalkmamaları önerilen raporda, yaşlıların uyandıktan sonra en az üç dakika daha uzanarak beklemeleri ve yavaş bir şekilde yataktan doğrulmaları istendi.

Araştırma sırasında tuvalette çok fazla kalmanın zararı da incelenirken, tuvalette kitap okumanın hemoroid ve kabızlığa davet niteliğinde olduğu ve bağırsaklarda tembelleşmeye sebep olduğu belirlendi.

Çay ve kahvenin aşırı sıcak tüketimi, bilgisayar ekranına üç saatten fazla bakma, ofislerde devamlı oturarak çalışma ve az su tüketimi gibi modern toplumun alışkanlıklarının da değerlendirildiği rapor, bu "sağlıksız alışkanlıkların" ölüm nedenlerinde yüzde 50'lik bir orana sahip olduğunu belirtiyor.
kaynak

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
bacak bacak üstüne atarak oturmak da çok rahat :D tam şu anda yaptığım gibi

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Aman takan kim.:D

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
bir de bacak bacak üstüne atan erkekler var nasıl rahat ediyorlar ben çözemiyorum

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Zaten bayanlar için bu spy :D

TahribaT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herşey iyi hoş güzelde neden bu tip araştırmalar bu kadar sık yapılır ki ? Mesela daha ucuz elektrik faturasını nasıl saglarız ? Mesela daha HIZLI İNTERNET Kullanımı nasıl elde ederiz ? Bu gibi sorunları araştırıp çözmektense böyle sacma sapan konuları araştırmakta üstlerine yok zaten. Neyse..

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
ya bacak bacak üstüne atıp kim ölmüş suan butun mankenlerın hastalıklı olması gerekırdı :D:D:D ama yınede bılgıler ıcın tskederm.

idntcare

Doçent
Reaksiyon puanı
13
yalnız benim bacak ağrımı dindiriyor :D bende mi bir bozukluk var acep ...:huh:

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
Uzun süre durunca uyuşabiliyor:D

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
valla ben bazen sadece öyle yaptığımda rahat edebiliyorum :D ama erkeklerde sorun yok galiba siz düşünün kızlar :p