Babasını kesti, kredi kartıyla alışverişe gitti

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde önceki gün çürümüş cesedi bulunan esnafın cinayet zanlısı oğlu çıktı. Alınan bilgiye göre, Taşköprü Emniyet ve Jandarma ekipleri, kendisinden 10 gündür haber alınamayan esnaf Hüseyin D'nin (43), önceki gün Ardıçlı Orman Deposu mevkisinde çürümüş cesedinin bulunmasının ardından, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak

Babasını kesti, kredi kartıyla alışverişe gitti - Mynet Haber

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Sen nasıl bir evlatmışın, allah cezanı versin.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Amin böle evlat olmaz olsun...!!!!!!!!!

Bencede .... Ama tek taraflı bakmayalım... Kim bilir nasıl bir ruh halindeydi kim bilir neler yaşamıştı ... Ama ne olursa olsun insanlık dışı bir hareket ...

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şimdi benim esnafın oğlunu mu bulmam lazım. hmm nerde benim alet edevat takım??

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Bencede .... Ama tek taraflı bakmayalım... Kim bilir nasıl bir ruh halindeydi kim bilir neler yaşamıştı ... Ama ne olursa olsun insanlık dışı bir hareket ...

Suda Doğru Hiç Kimse bir İnsanın Ne olcağını bilemez Baban bile seni kese bilir o anki piskoloji nasıl oluyor sa bilmem ama bu bir gerçektir.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Bir insan ne kadar kötü olursa olsun. Birinin canına kıymak kadar zor bişe yoktur , bir insanı öldürmek çok zordur. BUna hiç bir insan direk yapamaz. O kişinin de mutlaka içtiği ( eroin ,kokain içki ...) Bir sürü şey vardır ya aile içinde çok mutsuzdur yada dışarda çok büyük sorunları olmasa bunlar yapılmaz dimi ama ...

Bknz : Ben niye yapmıyorum ???

Ama tabi ne olursa olsun cezalandırılmalı.Bir kere buna kalkışabilen ders almayan insan babasını öldürdüyse başkalarının da canını yakabilir.

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Afferim çocuk sana artık gençlerimiz parayı kazanmak için fikir üertip eyleme geçiyorlar nekadar güzel bir örnek afferim.....