Babam Gereksiz kaos çıkarıyor

Bu konuyu okuyanlar

Redemption025

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya ben zeki ama çok da çalışkan öğrenci olmayan biriyim okulda sürekli bi boklar yediğimden babamların başı hep ağrırdı ve babamla bugün araba aldılar akrabadan ve biraz pahalıya ve kalitesiz birşey aldıklarını düşünüyorlar neyse bir de babam sürekli bilgisayara baktığımı söyleyip durur

bbugün eve geldi ben kardeşimle komik videolar izliyordum bilgisayardan sonra bağırdı çağırdı ama cidden böyle oldu çarpıtmıyorum normalde hatam olur ama bugün yok tu
sonra ben odama gittim kapıyı kapattım üstümü değişiyordum sonra kapıyı niye kapattın diye bağırdı öyle istedim ve benim odam dedi tam detayları hatırlamadığım bir şekilde bağırdı sonra ben ödev yapıyordum bilgisayardan yapıyordum gitti geldi ben ödeve devam ediyordum ödevi teslim tarhine tam yetiştiremedim boş bıraktığım sorular var ve yanlış dedim niye öyle bi bokuda düzgün ya dedi sonra laf saydı ama çok ciddi umursamdım ve ne derse aynen falan dedim günde 24 saat bilgisayara bakıp nasıl yetişmiyor falan dedi sonra ben de saçmasapan konuşup duruyorsun ne yapıldığınıda bilmiyorsun dedim ve gittim sonra ben ona saygısızlık yapmışım o benim babammış allah mısın hayırdır da diyemiyosun sonra odadayım az önce bilgisayarı istedi ödevim var dedim bağırdım falan aslında isteme sebebi tamamen kavga çıkarmak sonra geldi 100 küsür ödevde 3 ü yapılmamış (aslında daha fazladır baya fazladır ama sistemde öyleydi) sonra neden yapmadın falan dedi bilmiyorum dedi bağırdı çağırdı tehdit etti sonra annemlerin falan gelmesiyle ayırdılar ve defolup gitti ve canım sıkkın şuan baya

babam normalde de kaos çıkarmasına rağmen bugün hiçbirşey yapmadığım için akrabadan aldıkları arabaya boşuna para verdikleri paralarının büyük kısmının boşa gitmesi yatırımlarının patlaması olduğunu düşünüyorum
içimi dökmek istedim çünkü popiler biri olmama lakin ner
edeyse 15 arkadaşımla küstüm ve yalnız kaldım biraz