Babam bana telefon aldı :( :(

Bu konuyu okuyanlar

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Arkadaşım o telefonu babana ver. Kendisi kullansın.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Baban açık açık param yok demiş. Derken de içi büyük ihtimalle cız etmiştir. İmkanı yo demek ki. Telefonla idare et. Git para biriktir eski PC'ne yükseltme yap. Öyle idare et.

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
ailem her zaman bana açık şekilde gelmiştir. kızıyorsa yapma der. senin baban da param yok diyorsa bir bildiği vardır emin ol. ben de pc istiyorum neredeyse 1 yıldır ama fiyatlar çok yüksek. tam diyorum çok iyi oldu fiyatlar babama gidip söylüyorum bana diyor ki şu an param yok bu kasım ayında pc toplayacaktım ama param yok diyorsa onu sıkıştırmaktansa pc almam daha iyi.gelecekte kendim alırım :) bu halimle de gayet memnunum.

eternalxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
eee ne güzel işte. çocuklarına hiçbir şey al(a)mayan babalar var. şükretmen gerekirken bu kadar olumsuz düşünme. baban zaten bilgisayar almaya kalksa en kötü iş görür diyeceğin bir pc 3k dan başlıyor. asgari ücretten bile fazla düşün yani. bence gereksiz bir konu açmışsın. elbette pc kadar iş görmez ama hepsinin avantajlı olduğu yönleri var. olaylara az iyi yönden bak.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
3,5 kya iyi bir bilgisayar toplayabileceğini sanmıyorum.
Onun yerine babana teşekkür et kibar bir şekilde Redmi telefonların pek iyi olmadığını.oppo veya Samsung (OnePlus'da var) gibi markaların telefonlarıyla değiştirmenin mantıklı olacağını söyle.
Nefretinizi içinizde yaşayın.Saçma öneriler vermeyin.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
3,5 kya iyi bir bilgisayar toplayabileceğini sanmıyorum.
Onun yerine babana teşekkür et kibar bir şekilde Redmi telefonların pek iyi olmadığını.oppo veya Samsung (OnePlus'da var) gibi markaların telefonlarıyla değiştirmenin mantıklı olacağını söyle.
Birincisi Redmi Note 9 Pro gayet güzel bir cihaz. İkincisi babasına bunu demesi babasını kıracaktır. Lütfen Redmi nefretinizi içinizden yaşayınız.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Arkadaşlar babam bana Redmi Note 9 Pro aldı ama ben bilgisayar istiyordum :(( Babamı nasıl ikna edicem param yok diyor
Telin olduğuna şükret
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telin olduğuna şükret
Benimki tuşlu

Telin olduğuna şükret

Benimki tuşlu
Birde benim babamda para var yeni pc almıyor pc yi vermiyor senin babanın parası olursa pc de alır bence

lozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence telefonu sat

Bu arada bence PC ye o kadar para vermek istemiyor fiyatlar aniden düşer diye korkuyor ben olsaydım bende beklerdim

Son mesajlar