Babalar gününde telefon fiyatlarında indirim olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

yasiryılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Malum telefon fiyatları çok uçuk çok pahalı ve bence çoğu kişi de telefon fiyatlarında indirim bekliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce indirim olur mu? Olursa ne kadarlık bir indirim olur?

Reaksiyon puanı
10,325
Malum telefon fiyatları çok uçuk çok pahalı ve bence çoğu kişi de telefon fiyatlarında indirim bekliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce indirim olur mu? Olursa ne kadarlık bir indirim olur?
Olabilir yeğenim, takip etmek lazım. Reklamlarda vs. illa ki çıkar, haber verirler.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Olur Tahminen Sitelere Bakıyorum Büyük İhtimal Başka Yerlerede Gelir İndirim

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben geçen Mart ayında anneme 945 TL'ye Migros'tan Redmi 8a almıştım. Şimdi aynı telefon 1700 TL falan olmuş... 3 ay olmadı... Yani ağzım açık kaldı...
Bendede 7A Var 800 900müydü neydi aldığımda şimdi 1.5 falan çok pahalanmış

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Oluyor fakat aman aman bir indirim yapmıyorlar.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
O zamana kadar fiyatları ufak ufak artırıp, o gün geldiğinde indirim yapmış gibi gözüküp eski fiyata çekmesinler yeter ?

batuhanis1

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hocam hepsiburada da 21 haziranda en uzun gece indirimi 20 haziranda ise teknoloji indirmi var bende takip ediyorum bir bakmanı tavsiye ederim iyi forumlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Olsa olsa modası geçmiş piyasası bitmiş modellerde indirim olursa olur.

Onlarda ağım şahım indirimler değil daha çok atıyorum 2700 TL olan telefon 2599 TL 1800 TL olan telefon 1699 TL gibi inidirimler.

batuhanis1

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Satılmayan ya da yeni çıkan bir ürünü teşvik amaçlı indirip yapıp sonra da fiyatı bindiriyorlar maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buyur dostum

fırsat.jpg 2021.jpg 18 haz.jpg

Son düzenleme:

Son mesajlar