Yardım Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Greyjor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
lise 3'e gidiyorum, şuan kullandığım cihaz M52 ve bence bana göre çook iyi bi telefon. Şuan ders çalışmam gerekirken günün 2-3 saat civarını pes gibi oyunlara ayırıyorum. Ama gene telefona ihtiyacım var çünkü youtube bana çok yardımcı oluyor ders anlamında.Aileme bu telefonun şimdilik bi köşede durmasını ve eski bir telefon almamızı söyledim kabul ettiler. İstediğim youtubedan ders videolarımı izleyeyim arada sırada da instagramda dolanayım o kadar. Pes gibi oyunları oynamaya imkan vermeyecek bir telefon olsun. Ben galaxy note 4'ü araştırdığımda uygun gibi gördüm ama siz bu konuda ne dersiniz? Çok mu eski olur? telefondan beklentilerimi söyledim öyle çok bişey yapmasına gerek yok. Tavsiye ettiğiniz note 4 gibi başka bir telefon varsa yazabilirsiniz. (Düşük Bütçeli)

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Bunun yerine telefon da ebeveyn modunu açıp şifresini ailen bilse sadece sen oyunları indiremesen daha mantıklı olmaz mı?

Son düzenleyen moderatör:

®Shift®

Profesör
Reaksiyon puanı
1,805
Evet yukarıdaki arkadaşında dediği gibi ebeveyn modunu açabilirsin.

Greyjor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
hala m52 yi kullanmaya devam edersem kendime engel olabileceğimi düşünmüyorum çok geçmeden kaldırtabilirim ebeveyn modunu. lakin telefonum zaten büyük şeyleri desteklemezse istesemde yapamam
Evet yukarıdaki arkadaşında dediği gibi ebeveyn modunu açabilirsin.
Bunun yerine telefon da ebeveyn modunu açıp şifresini ailen bilse sadece sen oyunları indiremesen daha mantıklı olmaz mı???

hydra_oxygen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Abi bence eski(yani 2018 ve öncesi) amiral gemisi bir telefon alsan pes fln oynayamazsın ve ztn YouTube fln açıyor ama işlemcisi ii olsun telefon önerim j7 prime 2 yada j7 prime onlarda play store fln silinebiliyor yani dilersen oyun fln yukleyemezsin ve senin yararına olur(32 GB olanlardan al)

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
hala m52 yi kullanmaya devam edersem kendime engel olabileceğimi düşünmüyorum çok geçmeden kaldırtabilirim ebeveyn modunu. lakin telefonum zaten büyük şeyleri desteklemezse istesemde yapamam
Merak etme ebeveyn modu öyle kolay kalkmaz. Boşu boşuna para verme. Mesela bak bende ip13 pro var. Çalışırken boş kalcamda elime alıcam… şuan kendini de dizginlemelisin yoksa çalışırken de telefon krizi tutar işten çıkarmaya kadar gider olay

Greyjor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merak etme ebeveyn modu öyle kolay kalkmaz. Boşu boşuna para verme. Mesela bak bende ip13 pro var. Çalışırken boş kalcamda elime alıcam… şuan kendini de dizginlemelisin yoksa çalışırken de telefon krizi tutar işten çıkarmaya kadar gider olay
evet söylediğiniz mantıklı. en iyisi bunla kendimi kısıtlamam. teşekkür ederim