Babadan utanılacak bir davranış

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Başlık sayfayı çirkinleştirmesin diye tarafımdan değiştirildi.
konuyu vermemdeki sebeb
Hayır bunu yine ayetlerle açıklamayacağım çünki bu onları aşmış insanlığın dahi tartışılacak bir konuma getirmiştir.Ancak boşanılan eşten alınan intikam diye yorumluyorum Ne yazıkki ensest toplumun içini kemiren bir kurt ve genelde cezasız kalıyor ve uzun yıllar devam ediyor.:hammer::hammer::hammer:

Babası Öz Kızını Hamile Bıraktı!
33_tecavuz435.jpg

Samsunda 18 yaşındaki E.G. yıllarca öz babası İ.K.nın kendisini taciz ettiğini, 2 yıl öncede hamile kaldığını, karnındaki bebeği 23 haftalıkken aldırdığını öne sürdü.

Olay, Samsun’un İlkadım İlçesi’nde gerçekleşti. E.G., rahatsızlığı nedeniyle hastaneye götürülünce 23 haftalık hamile olduğu ortaya çıktı. Doktorların durumu polise bildirmesi üzerine başlatılan soruşturmada E.G., annesinden boşanan öz babası İ.K.’nin kendisini 8 yaşından itibaren taciz ettiğini, son olarak da tecavüz ettiğini ileri sürdü. Bunun üzerine hakkında yakalama emri çıkarılan İ.K. aranırken, E.G.’nin karnındaki bebek alındı. Suçlanan baba İ.K. da 3 ay sonra yakalanarak tutuklandı.

Samsun 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde öz kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla 22.5 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan İ. K., ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. 3 çocuk babası İ. K., 2005 yılında eşinden boşandığını belirterek, "Ben, kızıma böyle bir şey yapmadım. Sanırım annesinden ayrıldığım için bana iftira atıyor. Kızım telefonu elinden düşürmeyen, erkeklerle gezip dolaşan biridir. Çocuğunda benden olduğuna inanmıyorum" dedi.

Duruşmaya katılan E.G., olaydan sonra evlendiğini belirterek, şöyle dedi:

"Babam 8 yaşından itibaren beni taciz ediyordu. Annemle ayrıldıktan sonra diğer kardeşlerimle bazen köyde tek başına kalan babamın evine gidiyorduk. O dönem içerisinde evde kimse olmadığı zamanlarda bana tecavüz ediyordu. Korkumdan kimseye söyleyemedim. Hamile kalınca anneme her şeyi anlattım. Çocuğu da aldırdım. Şimdi evlendim. Onun yüzünü bile görmek istemiyorum."

Bu arada E.G.’nin 23 haftalıkken alınan kız bebeğin yapılan DNA testinde babasıın yüzde 99.9 sanık İ.K. olduğu İstanbul Adli Tıp Kurumu Biyoloji İhtisas Dairesi tarafından belirlendi. Buna rağmen sanık İ. K., kızına tecavüz etmediğini ileri sürerek beraatini istedi.
http://www.haber365.com/Haber/Babasi_Oz_Kizini_Hamile_Birakti/#13

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Hocam maalesef islamdan ve dolayısıyla özbenliğimizden uzaklaştıkça bu tür haberler fazlasıyla duyulmaya başlıyor.Acı ama sanırım işin yansımayan boyutlarında fazlasıyla bu tür dramları yaşayan kızlarımız var umarım yanılıyorumdur.DNA testinde her şey açığa çıkmış ne demeli bilmiyorumki aslında şu an kalbimde geçenleri buraya yazmak isterdim ama yayınlanmayacağı kesin of ki ne offff Allah belanı versin.....ki vermiş zaten...

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
İnanamıyorum ! yazmıcam yazmıcam dedim ama ister inanın ister inanmayın okuduklarımın hepsinde SAMSUN İLKADIM geçti. İsterseniz bu tarz olayların hepsine bakın. Bu İLKADIM nasıl bir yer bilen var mı ? Ne pislik bir yermiş ya. Allah'ın orayı helak etmediklerine dua etsinler...
Yuh diyorum yani.

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
amidi arkadaşım sana katılıyorum. İslam'dan imandan çok uzaklaştık hemde çok. Allah bizleri muhafaza etsin. Allah şeytanın şerriden ve nefislermizin çılgınca arzularından korusun.

Al Arabi

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Böyle haberleri görünce idamın kıyasla orantılı olarak gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü deliller (dna testi) sağlam sonuç vermiş. Bu şe....sizi madem dövemiyoruz, Allah belasını versin.

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ahlak çöküşü son hız sürüyor dünyada hayırlısı...

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
bu çirkin değil iğrenç olayın mekanı önemli değil başka bir bölgemizdede eğer söylerse kızı öldürüyorlar sebeb aile şerefi namus meselesi
sebeb arıyorum öncelikle islamdan uzaklaşan insanlıktanda uzaklaşıyor
tv deki ilgiyle izlenen dizilerde tecavüz ve ensest abartı ve beğeniyle sunulduğundan bir özenti olabilir diyorum
engel olunabilmesi içim özellikle kız çocuklarının eğitim seviyesinin yükseltilmesi ve bu eğitimin içerisinde çarpık gayri islami ilişkilerin yaşanmaması gerektiğinin öğretilmesi lazımdır ama en önemlisi açığa çıktığında kızın öldürülmeden korunması lazımdır
olay açığa çıktığında herkez birbirine aptal aptal bakıp aaaa haberim yoktu diyor genelde annenin haberi var ama açığa çıksa rezillik yapanda genelde ya koca ya oğlu veya dayı amca kadın ne yazıkki sesini çıkaramıyor kader diyor
hayır bu olaya kader demek Rabbimize hakarettir ki bu irade-i külliye yani kendi seçimimizdir bu olay karşısında biz bu yolu seçeçeksek kaderimizde o yönde yaradılır

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
bu nasıl biridir ya böyle intikam mı olur l*n bunların asılması şart abi bu adam birkaç yıl sonra serbest kalır yaptığı yanına kar kalır.

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
bu nasıl biridir ya böyle intikam mı olur l*n bunların asılması şart abi bu adam birkaç yıl sonra serbest kalır yaptığı yanına kar kalır.
ne yazıkki cinsel sapmaların ve şiddetin büyük bölümü ya çocukluktan edinilen bir davranış yada birine duyulan kin bunun dışındaki etknler az
Dünyadaki yaşadığımız sure bir veya birjaçgün[ayet]dünyadaki cezalarla kurtulunabileceğini kimse zannetmesin dediğin gibi hapiste yatmaz zaten nedense sapıklıklarda adli tıp raporlarıyla sanık korunuyor.Ama burada annede suçludurki muhakkak haberi vardır

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hep samsundan çıkıyor artık bu olaylar..

MaRZoCHi

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben samsun ilkadım da oturuyorum.Malasef böyle pis olaylar samsundan çıkıyor nedendir bilmem ama bu olaylara pek sık rastlanmıyor en azından ilkadım bölgesinde.

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
valla sinirimden haberin sonu zor okudum kıyamet alametleri bence bunlar zaten diziler filmler genişliği son derece aşılar oldu bilinsiz kör cahil beyinlere dün izlediğim çok güzel hareketler skecinde kız geliyo baba yeni bi sevgilim var diyo annede 3 sene bi çocukla çıktı onu unutmak için bunla çıkıyo diyo kızımızın oynaşmadığı erkek kalmadı bey kızımız motor oldu diyo
HZ. cebrail insan kılığında gelip ümmetinin öğrenmesi için kıyamet alametlerini sevgili peygamberimize sorduğunda sevgili peygamberimizin söylediği bir söz geliyor şimdi aklıma gün gelicek köleler efendilerini doğurucak

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hocam maalesef islamdan ve dolayısıyla özbenliğimizden uzaklaştıkça bu tür haberler fazlasıyla duyulmaya başlıyor.Acı ama sanırım işin yansımayan boyutlarında fazlasıyla bu tür dramları yaşayan kızlarımız var umarım yanılıyorumdur.DNA testinde her şey açığa çıkmış ne demeli bilmiyorumki aslında şu an kalbimde geçenleri buraya yazmak isterdim ama yayınlanmayacağı kesin of ki ne offff Allah belanı versin.....ki vermiş zaten...

şimdi biz ülke olarak islamdan uzaklaşıyormuyuz yoksa tam tersi yakınlaşıyormuyuz? yada sorumu şöyle sorayım. arap ülkeri bizden islama dahamı uzakki adamlarda sapkınlık hat safhada? bırakın bu işleri islam felan karıştırmayın adam sapıkmış sapıklık yapmış bu kadar basit.

mutlu3000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle adamın aldığı hava bile zarar boşuna O2 tüketiyor asacaksın diyecem olmaz AB Ab diyoruz ama ne etsek en güzeli hapishanede intihar etmesi analadınız siz arkadaşlar :)

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
şimdi biz ülke olarak islamdan uzaklaşıyormuyuz yoksa tam tersi yakınlaşıyormuyuz? yada sorumu şöyle sorayım. arap ülkeri bizden islama dahamı uzakki adamlarda sapkınlık hat safhada? bırakın bu işleri islam felan karıştırmayın adam sapıkmış sapıklık yapmış bu kadar basit.

burada düşeceğiniz en büyük yanlış arab toplulukları ayrım yapmadan islam dini üzerine görmenizdir bugün suud yönetimi mısır anglikan kilisesine bağlıdır.
yöreye indirgemekte yanlış kente göç sonucu kentler envai çeşit insanla doldu

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Hakikaten samsun'dan ve Bursa'dan geliyor genellikle böyle ahlaksız haberler . Nasıl insanlar nasıl insanlık aklım zihnim almıyor .

Hocam benim sormak istediğim bir şey var izninizle ; Baba'nın öz kızına nefsi uyanıyor mu ?

ulass09

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunun önüne ne din geçer nede kanun bu adamın zihniyeti kötü. burdaki adam sapık direk lavv etcen bu adamı. ayrietten her yerde var sapık sadece bursa ve samsunda deil hakaret etmeyin oranın insanına.

yucelsolak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bunları çok lanse etmemek lazım bence temiz akılları bulandırıyorlar