Aziz Yıldırım: Oğuz Kaan İçin 5 Milyon Euro Teklif Ettiler Satmadık!

24 Mayıs 2017
7,164
626
293
25
Flaş açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım, taraftarın merak ettiği genç oyunculara da değindi. Yıldırım, Oğuz Kaan Güçtekin için Manchester City'nin 5 milyon Euro teklif ettiğini ancak genç oyuncuyu satmayı düşünmediklerini ifade etti.


aziz-yildirim-370-1.jpg


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım NTV Spor’da katıldığı %100 Futbol programında önemli açıklamalarda bulundu. Şekip Mosturoğlu’yla birlikte katıldıkları programda Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova’ın sorularını yanıtlayan Yıldırım, genç oyuncular hakkında da flaş ifadeler kullandı.

Yıldırım, “Altyapı oyuncumuz Oğuz Kaan Güçtekin için Manchester City, 5 milyon Euro teklif etti. Satmadık” derken Eljif Elmas transferi hakkında da bilgi verdi. FIFA’nın kararını beklediklerinin altını çizen Yıldırım, “Ajax’tan, Manchester City’den, Türk takımlarından toplamda 26 takımın Eljif Elmas’a talip olduğunu biliyorduk” dedi.

Emre Mor transferi de Yıldırım’ın konu başlıkları arasındaydı. Yıldırım Emre Mor’a resmi teklifte bulunduklarını belirtti ve topu Borussia Dortmund’a attı. Yıldırım, Dortmund'un Inter'den istedikleri bir oyuncuyu alabilmek için Emre'yi kullandığını da söyledi.

Aziz Yıldırım: 5 milyon Euro verdiler satmadım
 
Üst