Az Sistem Kaynağı Harcayan Antivirüs

Bu konuyu okuyanlar

32.sefo

Doçent
Arkadaşlar ücretsiz olan antivirüs programları basit virüsleri silebilir çok daha basit virüsü bulamaz hatta.. Benim pc ye virüs bulaştı.. PC bakıma gönderdim..

Ne kaspersky ne nod32 ne de avg silebilir dedi...

En güvenli yöntem C ye deepfrez yüklemektir ama sadece C ye D ye de istediğin dosyarlı atarsın... ;)

pc yi de fazla kasacağını sanmıyorum..

deep olan bilgisayarlara da virüs bulaşabiliyor.. Peki online tarama hakkında ne düşünüyosunuz.._? (pc ye giren virüs exe dosyalarını çalıştırtmıyo da :D =) )

cepo

Asistan
bencede kesinlikle avg yılardır kulanırım ve virus yuzunden sistemimin çöktüğünü hatırlamam ama avira var antivir onuda tavsiye edebilirim.

StryKer

Doçent
kafan güzel degilde ne demek, mesajına dikkat et :angry:
kaspersky makinayı kasmaz, şimdiye kadar 15 civarı anti-virüs denedim aralarında en güvenilir ve en az sistem kaynagı tüketen 1.NOD32 2. Kaspersky ama ben kaspersky nod dan daha iyi bi anti-virüs oldugu için önerdim :)

hey dostum bu kadar sinirlenme :) kötü bişey demedim.

MEHcker

Öğrenci
Benim eski pc 32 mb ram vardı ve ona antivir kurmuştum yani onda bile kasmıyodu pc yi ona göre bana göre en güvenilir kaspersky ama ben nod32 kullanıyorum o fazla pc yi kasmıyo kasperskyıda kurmuştum ama çok işlem yaptığım için pc kasılıyodu o yüzden nod32 yi kurdum ve memnunum...;)

hta1905

Profesör
Nod32'nin bende harcadığı ram miktarı :

Bu arada 2.7 sürümünü kullanıyorum.3'e geçemedim daha :D

rise

Dekan
Emektar
Kaynak çok güvenilir gerçekten ;)

Adamların bedava antivirüsüne bak zirveyi bırakmıyor kimseye
50-100 dolara aldığımız diğer kodamanlar yatıyor..:D:D
Onlar yatmasa da virüs/trojan yatırıyor ;)

K46

Asistan
Kaynak çok güvenilir gerçekten ;)

Adamların bedava antivirüsüne bak zirveyi bırakmıyor kimseye
50-100 dolara aldığımız diğer kodamanlar yatıyor..:D:D
Onlar yatmasa da virüs/trojan yatırıyor ;)

Biz insanlara popülizmle bir yere varılmadığını, anlatmaya çalışıyoruz ama anlayan nerde...
Kime inanıyor millet?
Nodun, nortonun vs. cracklısını yabancı warez sitelerinden bulup, üçbeş forum sitesine, programın resmi sitesindeki abartılı açıklama/tanıtım metniyle ekleyen rep meraklısı elemanlara inanıyorlar..
Popüler olan farklı olabilir, ama kaliteli olan kalitelidir.
Test sonuçlarına rağmen hala o yaramaz falan filan diyen fanatik arkadaşlara da saygı duyuyorum.
Avast en popüler antivirüs olmasın zaten, az kişi kullanalım ki farkımız olsun. :happy:

selgeto21

Öğrenci
kardeş hepsini kullandım ama antivir hepsinden iii çünkü pc hiç kasmıyorve virusta kaçırmıyor
nod32 uzun süre kullandım pc çok kasıyor

SDN Son Haberler

Son mesajlar