Az sermaye ile yapabileceğiniz işler nelerdir ?

Bu konuyu okuyanlar

Meor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Günümüzde krizide göz önüne alarak sizce açılacak az maliyetli sektör hangisidir

Bot 1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
borsada fazla zarar etmezsin hisse senedi al sat düşükten başlayınca yavaş olur ama ilerledikçe para kazanırsan daha hızlı katlarsı ( yararlı olduysan beğenir misin)

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Valla heryol ateş pahası. Bende birşeyler arıyorum yatırım yapıcak ama bulamıyorum. Özellikle parayı katlayacak bir yol lazım.

Meor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Valla heryol ateş pahası. Bende birşeyler arıyorum yatırım yapıcak ama bulamıyorum. Özellikle parayı katlayacak bir yol lazım.
Bende deli gibi bi proje var ama yatırım yok şimdi pejoeyi yavaş yavaş ilerletiyorum tamamen kurulup tüm haklar satın alındığında yatırımcı bulma çabasına gireceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paranı herhangi bir şeye yatır değerlenir. Elinde tutma.
Öyle bişey olması için minimum 40-50 bin lazım ki para kazanalım diğer türlü çok zor 3-5 bine anca 100 gelir 200 gelir

borsada fazla zarar etmezsin hisse senedi al sat düşükten başlayınca yavaş olur ama ilerledikçe para kazanırsan daha hızlı katlarsı ( yararlı olduysan beğenir misin)
Ne öneriyosun bu konuda önerdiğin şirketler varmı

1Enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Telefon Tamir ediyorum Ben Ekran falan değiştiriyorum hemde eğleniyorum 2 3 cihaz bozdum ama artık Öğrendim mahhalede her gün geliyolar fakat burda telefoncu yok belediyede yani ben iyi Para kazanıyorum günlük 200 tl

Cortana

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Borsadan 3 5 hisse alın, millet de artıyor diye gaza gelip 10 20 kağıt alır, siz de kağıt iyice değerlenince satarsınız.
(şaka)

Borsaya girişmeyin, dolar veya euro alabilirsiniz.

Meor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefon Tamir ediyorum Ben Ekran falan değiştiriyorum hemde eğleniyorum 2 3 cihaz bozdum ama artık Öğrendim mahhalede her gün geliyolar fakat burda telefoncu yok belediyede yani ben iyi Para kazanıyorum günlük 200 tl
Güzel bi girişim ek gelir sağlar yani

1Enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Yani bizim burda telefoncu yok ekranı kırık geziyo belediye bayağı uzak arabayla yarım saat bende evimde balkonda yaptım gidip evlerinden alıyorum geri götürüyorum benzin parasıda yok bisikletle

Su tankı

Doçent
Reaksiyon puanı
641
Bende deli gibi bi proje var ama yatırım yok şimdi pejoeyi yavaş yavaş ilerletiyorum tamamen kurulup tüm haklar satın alındığında yatırımcı bulma çabasına gireceğim

Öyle bişey olması için minimum 40-50 bin lazım ki para kazanalım diğer türlü çok zor 3-5 bine anca 100 gelir 200 gelir

Projen ne ?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ne kadar paranız var?

Meor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Önerebileceğim bi şirket yok şuan türkiyede bu işe çok fazla önem verilmiyor ve insanlar internetin nasıl bi lara kazandıracağının farkında değil bu yüzden yatırımcı bulmak aşırı derecede zor yani

Önerebileceğim bi şirket yok şuan türkiyede bu işe çok fazla önem verilmiyor ve insanlar internetin nasıl bi lara kazandıracağının farkında değil bu yüzden yatırımcı bulmak aşırı derecede zor yani
Projem günlük yaşantında yaptığın herşeyi internetten sağlayabildiğin işinle ilgili bir platform

Yanlış kişiye yanlış cevabı vermişim türk şirketlerde şuan pegasus ve rta da yükseliş var düşünülür yani

Son düzenleme:

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Ticaret yap. Al-sat yap. Çiğköfte dükkanı aç. Altına yatır. Arsa al. Bir sürü yöntem var

Meor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bahsettiğin yöntemlerde uzun vadede kazandırcak olan tek şey arsa zaten ticaret yapmak istiyoruz ama al satcı olman için iyi bi paran olması lazım çiğ köfteci açılmayan yer kaldımı her caddede 2-3 tane var altına yatırmak için 5-10 bin değilde 150-200 binin olsa evet güzel kâr bırakabilir

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Bahsettiğin yöntemlerde uzun vadede kazandırcak olan tek şey arsa zaten ticaret yapmak istiyoruz ama al satcı olman için iyi bi paran olması lazım çiğ köfteci açılmayan yer kaldımı her caddede 2-3 tane var altına yatırmak için 5-10 bin değilde 150-200 binin olsa evet güzel kâr bırakabilir
Kardeşim bana veya bize paranın miktarını baştan söyleseydin ona göre tavsiyede bulunabilirdik. Bu arada 5 - 10 K kurtarmaz. Az daha biriktir

Senin durumun aynı şu videoda ki adama benzedi

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Gecenin son saatleri sıcak poğaça topla git en kalabalık fabrika önünde sat.

lasteagledie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben de medikal sektörüne girmek istiyorum ama hiçbir bilgim yok

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596

Bence şirket yatırımı olarak Martı'ya yatırım yapmak en akıllıca fikir eskiden sadece İstanbul'da vardı şimdi her şehire geliyor baya da güzel bir şey bence.

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Sakın borsaya girme eğitim almadan şunu unutmayın borsadan kazananlar vardır fakat hepsi eğitimlidir kazanmazsın demiyorum fakat devam edersen sonunda kesin kaybedersin eğitim almazsan ve diger en önemli husus
Psikoloji ve sermaye kontrolünden geçer yolun açık olsun az olsun öz olsun

codescaptain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında tavsiye edebileceğim şöyle bir site var Yeni İş Fikirleri, Bayilik , İş Fırsatları link reklam olur diye url vermedim :) isyeriacmak.com site adresi bu

Son mesajlar