Haber Az sermaye ile yapabileceğiniz işler nelerdir ?

Bot 1

Üyecik
borsada fazla zarar etmezsin hisse senedi al sat düşükten başlayınca yavaş olur ama ilerledikçe para kazanırsan daha hızlı katlarsı ( yararlı olduysan beğenir misin)

Ecomanya

Profesör
Valla heryol ateş pahası. Bende birşeyler arıyorum yatırım yapıcak ama bulamıyorum. Özellikle parayı katlayacak bir yol lazım.

Meor

Üyecik
Valla heryol ateş pahası. Bende birşeyler arıyorum yatırım yapıcak ama bulamıyorum. Özellikle parayı katlayacak bir yol lazım.
Bende deli gibi bi proje var ama yatırım yok şimdi pejoeyi yavaş yavaş ilerletiyorum tamamen kurulup tüm haklar satın alındığında yatırımcı bulma çabasına gireceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paranı herhangi bir şeye yatır değerlenir. Elinde tutma.
Öyle bişey olması için minimum 40-50 bin lazım ki para kazanalım diğer türlü çok zor 3-5 bine anca 100 gelir 200 gelir

borsada fazla zarar etmezsin hisse senedi al sat düşükten başlayınca yavaş olur ama ilerledikçe para kazanırsan daha hızlı katlarsı ( yararlı olduysan beğenir misin)
Ne öneriyosun bu konuda önerdiğin şirketler varmı

1Enjoy

Asistan
Telefon Tamir ediyorum Ben Ekran falan değiştiriyorum hemde eğleniyorum 2 3 cihaz bozdum ama artık Öğrendim mahhalede her gün geliyolar fakat burda telefoncu yok belediyede yani ben iyi Para kazanıyorum günlük 200 tl

Cortana

Asistan
Yasaklı
Borsadan 3 5 hisse alın, millet de artıyor diye gaza gelip 10 20 kağıt alır, siz de kağıt iyice değerlenince satarsınız.
(şaka)

Borsaya girişmeyin, dolar veya euro alabilirsiniz.

Meor

Üyecik
Telefon Tamir ediyorum Ben Ekran falan değiştiriyorum hemde eğleniyorum 2 3 cihaz bozdum ama artık Öğrendim mahhalede her gün geliyolar fakat burda telefoncu yok belediyede yani ben iyi Para kazanıyorum günlük 200 tl
Güzel bi girişim ek gelir sağlar yani

1Enjoy

Asistan
Yani bizim burda telefoncu yok ekranı kırık geziyo belediye bayağı uzak arabayla yarım saat bende evimde balkonda yaptım gidip evlerinden alıyorum geri götürüyorum benzin parasıda yok bisikletle

Su tankı

Doçent
Bende deli gibi bi proje var ama yatırım yok şimdi pejoeyi yavaş yavaş ilerletiyorum tamamen kurulup tüm haklar satın alındığında yatırımcı bulma çabasına gireceğim

Öyle bişey olması için minimum 40-50 bin lazım ki para kazanalım diğer türlü çok zor 3-5 bine anca 100 gelir 200 gelir

Projen ne ?

Meor

Üyecik
Önerebileceğim bi şirket yok şuan türkiyede bu işe çok fazla önem verilmiyor ve insanlar internetin nasıl bi lara kazandıracağının farkında değil bu yüzden yatırımcı bulmak aşırı derecede zor yani

Önerebileceğim bi şirket yok şuan türkiyede bu işe çok fazla önem verilmiyor ve insanlar internetin nasıl bi lara kazandıracağının farkında değil bu yüzden yatırımcı bulmak aşırı derecede zor yani
Projem günlük yaşantında yaptığın herşeyi internetten sağlayabildiğin işinle ilgili bir platform

Yanlış kişiye yanlış cevabı vermişim türk şirketlerde şuan pegasus ve rta da yükseliş var düşünülür yani

Son düzenleme:

Meor

Üyecik
Bahsettiğin yöntemlerde uzun vadede kazandırcak olan tek şey arsa zaten ticaret yapmak istiyoruz ama al satcı olman için iyi bi paran olması lazım çiğ köfteci açılmayan yer kaldımı her caddede 2-3 tane var altına yatırmak için 5-10 bin değilde 150-200 binin olsa evet güzel kâr bırakabilir

Craigdiizzeer

Doçent
Yasaklı
Bahsettiğin yöntemlerde uzun vadede kazandırcak olan tek şey arsa zaten ticaret yapmak istiyoruz ama al satcı olman için iyi bi paran olması lazım çiğ köfteci açılmayan yer kaldımı her caddede 2-3 tane var altına yatırmak için 5-10 bin değilde 150-200 binin olsa evet güzel kâr bırakabilir
Kardeşim bana veya bize paranın miktarını baştan söyleseydin ona göre tavsiyede bulunabilirdik. Bu arada 5 - 10 K kurtarmaz. Az daha biriktir

Senin durumun aynı şu videoda ki adama benzedi

Amello

Üyecik

Bence şirket yatırımı olarak Martı'ya yatırım yapmak en akıllıca fikir eskiden sadece İstanbul'da vardı şimdi her şehire geliyor baya da güzel bir şey bence.

Son mesajlar