Yardım Ayvalık etrafı tatil

Bu konuyu okuyanlar

Keremakbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba biz bu sene yazın kurban bayramından sonra tatile gitmeyi düşünüyoruz 8 arkadaş olarak yer aiyoruz ayvalık etrafı falan olur fiyat ise gecelik 800 tl filan altı olması lazim yaşlar 18 altı bildiğiniz yerler varsa söylermisiniz teşekkür ederim şimdiden

Mustafa I

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Bence Altınoluk sizin için iyi bir tercih olur en azından arkadaş çevrenizde yazlığı olan vesayire varsa iyi tatil yapabilirsiniz onun dışında ise bu şartlar ile 800 tl altı kalacak yer zor bulursunuz gibime geliyor

Keremakbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence Altınoluk sizin için iyi bir tercih olur en azından arkadaş çevrenizde yazlığı olan vesayire varsa iyi tatil yapabilirsiniz onun dışında ise bu şartlar ile 800 tl altı kalacak yer zor bulursunuz gibime geliyor
Altınolukta yazlık varda yazlıkta kalmasi sıkıntı ,8 kisi ********* oranjn biz

Son düzenleyen moderatör:

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Altınoluk mu ? Ben 23 senedir orada evim var tatil yaparım.Altınolukta ev fiyatı 2 ile 10 milyon arasıyken gecelik 800 TL'ye kalacak bir yer bulunmaz.Edremit körfezinin en pahalı yeri Altınoluktur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Altınolukta yazlık varda yazlıkta kalmasi sıkıntı ,8 kisi aminakoyariz oranjn biz
Benimde yazlık var tanışalım kardeşim benim ?