Aylık ne kadar download yapıyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Kotalıyız. 80 gb geçmek yok :hammer:

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
;) valla ben kendi adima konusayayim :) 10 hdd toplam da asagi yukari 12 tb hdd var. Bunlarin yarisi ayakkabi kutusunda ; 6 adet makineye bagli. ;) salonda 2 oda da 1 bilgisayar ve buna ek olarak da 1 netbook 1 notebook sahibiyim. Ha unutmadan mutfakda da 1 bilgisayar var. :) neyse arsiv manyagi biri degilim lakin indirdigimi once arsive atip sonra izleyen biriyim :)

Aslina bakarsan 2002 den beri tv izlemiyorum ; izliyorum ama sadece haberleri. ;) ev de kablolu tv var ; sadece 8 kanal kayitli tv de. :) yani ulkede savas ciksa haberim olmaz. :)
Ha derseniz bu yazdiklarini ispatla seve seve ispatlayabilirim. Sadece butun makineleri bir araya toplayamam ;)

Adina cilginlik mi dersin baska bir sey mi bilemem. Ama aksam 7 den gece 1 e kadar en iyi menu seklinde 4 bolum dizi 1 film izlenebiliyor ;)

Yani benim gibi insanlar kalkip muhtesem yuzyili firuze intikam gibi sacma sapan diziler izleyip vakit oldurmuyor :) ya da acun izleyerek falan. :)

Yani toplamda 5 bilgisayar var. İyi de o zaman sen, evin içinde bir odadan diğerine sürekli bir koşuşturmaca içindesin. Ne diyeyim iyi sömürmeler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Alıntı yapıp kirletmiyim. Bizde de kişi başı 1 laptop var. Toplam 7tb hdd var ama gel gör ki hepsi boş. Ne tv izlerim, ne film. Haber izlerim, nette gezerim. Hepsi bu. :)

En iyisi aslında. Bende sürekli indirme yapmam, takip ettiğim iki dizi var şuan birisi Family Guy, diğeri ise The Walking Dead. Senin gibi işte haber siteleri ve buraya takılıyorum

zerkara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ah bir de 50 GB AKK olmasa ? :cursing:

VTRTgzt.png

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Az önce Superonline' yi aradım internet yavaşlamıştı gözle görülür biçimde (50mbitten 3 mbite düştü). Aradım sordum 25 günde 100 gb akk yi geçmişim. Dedim bunu nasıl yaptım. :D Bide ailede 4 kişiyiz. :D

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hesaplama degil ki bu bagli oldugun yani internet hizmeti aldigin firmanin ; sana ozel hesap penceresi. Kredi karti ekstrasi gibi dusun. Ama daha basiti :)

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dedigim gibi sistem sayfasi , mesela ttnet kullanici isen ttnet sayfasindan kendi aboneligine girip gorebilirsin. ;) hangi bfirmadan hizmet aliyorsan artik. Hesaplama normal kullanici icin gereksiz bir durum. Ama 7 / 24 indiriuorsan benim gibi ( 3. Sayfada yazim var ) hesaplama formulu ile asagi yukari bir total rakam bulabikirsin.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Bi ara çok uçmuştum arşiv felan yapıyordum aylık 500 gb indiriyordum şimdi az 50 - 60 gb

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Depolamanın anlamı yok ki. İzlediğimi silerim.

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Min. 50 GB AKK giriyorum kesin . Max 250 yi gördüm. Genel ortalama 75-80

zerkara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yok zaten 6GB 'lık dosya ya oyundur yada gerekli bir programdır. Benim demek istediğim film ve dizi vs

6 GB'lık dosyanın sadece oyun olması beklenemez. Gerçek 720p HD filmlerin boyutu minimum 5-6 GB oluyor. Bluray filmlerden bahsetmeme bile gerek yok 1 tane film 40 GB boyutunda oluyor. :)

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Download değil de upload rekorum var :D Virüsten kaynaklı bir rekor :D

vulj3.png

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Torrentten mi bulaştı bilmiyorum, belki de bilgisayarımı hackerlar bot olarak kullanıyordu :eek:hmy:

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Madem net hızlı indiriyorum, madem hızım düştü indiriyorum. Mantığım bu. Ama 150 gb cıkta sabitliyorum. Prensip meselesi.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Geçen ayı 191 GB ile kapamışım (tam olarak güncelenen değer mi onu bilmiyorum) :)

Son mesajlar