Avea'dan Xperia Z alınır mı sizce?

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
neden alinmasn ki , alinir tabi

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Chip de gördüm Sony Xperia Z Avea'da satılıyormuş. Hemde aylık 28 TL'den başlayan fiyatlarla. Xperia SP almayı düşünüyordum fakat sizce bu alınır mı bir sorun falan çıkarır mı?

http://www.avea.com.tr/...Kampanyalar/SonyXperiaZ
24 ay para mı ödüceksin bir telefona Bir işte çalışssan 2 ayda telefonun parasını çıkartırsın bence iyi değil,

8 ay 10 ay seçeneği olsaydı düşün derdim ama 24 ay çok fazla 2 senede telefon eskir :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
onun üstüne yeni telefon çıktı bile ama istiyorsan al şahsen sonynin çok amiral gemi çıkarmasına irite oluyorum

POLİS-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben olsaydım teknoloji mağzasından alırdım.tercih senin.

Lev2nt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
24 ay para mı ödüceksin bir telefona Bir işte çalışssan 2 ayda telefonun parasını çıkartırsın bence iyi değil,

8 ay 10 ay seçeneği olsaydı düşün derdim ama 24 ay çok fazla 2 senede telefon eskir :)
Lise okuyorum kardeşim ne çalışması yav :D

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben de lise okuyorum, son siniftayim.. Telefon alacaksan hTc One oneririm. XZ ciktiginda One ortada yoktu ve bayilmistim XZ'ye ama hTc one cikinca isler degisti.. One al bence bekle biraz haziran ortasi sonu al XZ alacaksan sitelerden al veya teknoloji marketlerinin birinden al fazla taksite girme.. En fazla 12 taksitle al. Bi de 28 TL'den baslayan fiyatlar o fiyatta 100 liralik fatura odeyene falan.. Bence disardan al..

Lev2nt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de lise okuyorum, son siniftayim.. Telefon alacaksan hTc One oneririm. XZ ciktiginda One ortada yoktu ve bayilmistim XZ'ye ama hTc one cikinca isler degisti.. One al bence bekle biraz haziran ortasi sonu al XZ alacaksan sitelerden al veya teknoloji marketlerinin birinden al fazla taksite girme.. En fazla 12 taksitle al. Bi de 28 TL'den baslayan fiyatlar o fiyatta 100 liralik fatura odeyene falan.. Bence disardan al..
Hocam HTC'nin tasarımı hoşuma gitmiyor. Ya iPhone ya da Xperia serisi düşünüyorum

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Hemde aylık 28 TL'den başlayan fiyatlarla.