Sizce çin den çakma forma alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Merhabalar arkadaşlar. geçen yıl bir pazara gittiğimde yaklaşık 40 liraya sahte forma almamla başladı her şey. (futbol forması falan değil, direk sporcu forması bu bahsettiğim). ardından aslında büyük firmaların o yüksek paraları haketmediğini anladım. demek ki maaliyetleri 40 tl bile değildi. (acayip kaliteli bir şey evdeki fenerbahçe formamla kıyasladığımda fark yoktu.) şimdi de aklıma aliexpress ten yabancı takım formalarını almak geldi. sizce alınır mı? yoksa param çöpe mi gider? yıldızı yüksek satıcılarda fiyat 200 lere çıkıyor değerlendirmesi olmayan yerlerden almayı düşünüyorum. zaten toplasanız 1 yerin dalan değerlendirmesi var.

bide, beğenmezsem iade edebilir miyim masrafsız şekilde? sonuçta kalitesi iyi değilse az da para vermiyoruz

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Orjinal formalarda amaç Takıma destek zaten. Yoksa seyirci kimin umrunda :) Kombine Forma ve reklam gelirleri takımların en baba gelir kaynaklarından.

Çakma forma alman sadece forma giymiş olmak için yapacağın bir iştir. Ayrıca Çin manlı dandik ürünler başta güzel görünürdü 3-5 yıkama sonra arada ki fark ve kusurlar ortaya çıkacaktır.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Orjinal formalarda amaç Takıma destek zaten. Yoksa seyirci kimin umrunda :) Kombine Forma ve reklam gelirleri takımların en baba gelir kaynaklarından.

Çakma forma alman sadece forma giymiş olmak için yapacağın bir iştir. Ayrıca Çin manlı dandik ürünler başta güzel görünürdü 3-5 yıkama sonra arada ki fark ve kusurlar ortaya çıkacaktır.
aynı şekilde düşünüyordum ama dediğim gibi geçen aldığım sahte bir forma 40 tl olmasına rağmen gayet iyi çıktı 1 yıldır kullanıyorum. kıyasladığım da orjinal fenerbahçe futbolcu forması. formayı da giymek için alıcam takıma destek olacağıma kar payı az olanı alıp kendime destek olurum bu ekonomide. tottenham forması alıcam. iade sıkıntı olur mu beğenmezsem?

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
aynı şekilde düşünüyordum ama dediğim gibi geçen aldığım sahte bir forma 40 tl olmasına rağmen gayet iyi çıktı 1 yıldır kullanıyorum. kıyasladığım da orjinal fenerbahçe futbolcu forması. formayı da giymek için alıcam takıma destek olacağıma kar payı az olanı alıp kendime destek olurum bu ekonomide. tottenham forması alıcam. iade sıkıntı olur mu beğenmezsem?
Ali Express'ten iade sıkıntı olabilir.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Gelen ürünü iade etmek istersen tüm gönderim masrafı sana ait olacaktır. Ülke içi bir kargolama değil ki satıcı iadede kargo ücretini de ödesin. Bunu göze alarak alırsın istersen. Yani geri iade verdiğin ücretten daha tuzlu çıkabilir.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Gelen ürünü iade etmek istersen tüm gönderim masrafı sana ait olacaktır. Ülke içi bir kargolama değil ki satıcı iadede kargo ücretini de ödesin. Bunu göze alarak alırsın istersen. Yani geri iade verdiğin ücretten daha tuzlu çıkabilir.
neyse insta sayfalarından falan alayım bari