Avea Müşteri Hizmetleri +18

Birkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sabır Tabiki ama en baştan

Modem gerekmiyor Demesi Gerekiyor Bence

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
12 Dakka boyunac nerdeyse karnıma ağrı girecekti gülmekten...

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Ben adamın yerinde olsam çat diye kapatmıştım telefonu yüzüne. :D

rower

Asistan
Reaksiyon puanı
1
facebooktada cıktı karşıma hemen arkadaslarımla paylastım onlarda baskalarıyla paylasmıs baya yayıldıı

şifo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fazla sulamışsınsıkıcıdaha ıyıolabılırdı

hasanmustafa

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu salaklar yüzünden gerçek müşteriler
aveaya ulaşamıyor şu an tüm operatorler dolu
demişti. hiç komik değil veletlerin yaptığı

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bu salaklar yüzünden gerçek müşteriler
aveaya ulaşamıyor şu an tüm operatorler dolu
demişti. hiç komik değil veletlerin yaptığı
Kesinlikle.Ne zaman arasam dakikalarca bekliyorum.Böyle salakça bir şaka size yapılsa güler miydiniz acaba,sözüm bunu komik bulanlara.

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Rettupe ye girmek istiyorum asdjkasd süper ya :D

pusluvadi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Avea müşteri hizmetlerine Allah sabır ihsan eylesin :)
bence müşteri hizmetlerindeki adamda arkadaşlarına ya az önce kronun biri aradı, arkadaşları dalga geçmiş diye dalga geçmiştir :) ama dalga konusu kendi olmuş yaaa....

angoren

Doçent
Reaksiyon puanı
5
şayet aveacılar bunu görürse o zaman o "aleti nasıl tuttururlar" görürüz bakalım.

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
allah müşteri hizmetlerine yardım etsin
ama abinin kibarliği da süper

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Avea Personelini kutluyorumm...

ALeti tutun :D:D:D

sahin.demir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yazıklar olsun ya bu ne edebsizlik...onca insan hizmet beklerken şu çocukların yaptığına bakın...Hiç hoş bişey değil..Şiddetle kınıyorum...

m.akif87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok komik değilmi ?

Sırf komik deyip gülenlere bunu yazmak için üye oldum siteye.Ayıp Ayıp biraz empati kurun.Siz de belki bi iş yerinde çalışıyosunuz veya evde baba parası yiyosunuz.Veya da okuyorum diye üniversitede kaynatıyosunuz.Bigün sizin başınıza gelse ne yapardınız ?
Ve komik die gülen arkadaşlar emin olun bigün buna benzer bişi başınıza gelecek.

Saygılar

m.akif87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben avea müşteri hizmetlerinde çalışmış olsam ve bu video yu izlesem,numarada belli zaten o kronun hayatını kaydırırdım. konuşmayı bilmiyo daha

burakdoker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla süper olmuş arkadaşlar tam EMBESİL işi. Tüm EMBESİLLER gülmekten kırılıyor.
Lan insanlar ekmek parası diye böyle zevzeklerle uğraşıyor olacak işmi. Birgün biride beni aramıyor ki bildireyim haddini.

angoren

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bence bu oğlanı bulacan tespit edecen ömrünün sonuna kadar kendi ismine ne ev ne iş ne cep telefonu verecen. bu arada müşteri temsilcilerine acıyacağım ve onların mazlum olarak göreceğim hiç aklıma gelmezdi.

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
güzel bir avea reklamı olmuş :D avea müşteri hizmetlerini tebrik ediyorum çok sabırlılarmış.

birde bu müşterilerin gerçek olanları var :D :D

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İyi reklam oldu gerçekten :)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Adam konuşmayı bilmiyor değil bilerek öyle konuşuyor. Ayrıca ben çok güldüm aklımdan şüphe edenin aklı beni ilgilendirmiyor.

Not: Bu çocukların yaptığı ayıp mı? Ayıbın önde gideni... Yapmaması gerekiyordu ama videoya sadece video gözüyle bakarsanız çok komik.

m.akif87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adam konuşmayı bilmiyor değil bilerek öyle konuşuyor. Ayrıca ben çok güldüm aklımdan şüphe edenin aklı beni ilgilendirmiyor.

Not: Bu çocukların yaptığı ayıp mı? Ayıbın önde gideni... Yapmaması gerekiyordu ama videoya sadece video gözüyle bakarsanız çok komik.

karakter meselesi...

erdalesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adam konuşmayı bilmiyor değil bilerek öyle konuşuyor. Ayrıca ben çok güldüm aklımdan şüphe edenin aklı beni ilgilendirmiyor.

katılıyorum

avea_mt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sırf bu eksik kromozomlulara bi iki laf etek için üyelik yaptım.. iyigünler. avea müşteri hizmetlerinde çalışıyorum.. ve sizler bu çağrıları dinlerken nekadar çok gülüyorsanız bizde bu gerizekalı abone potansiyeline bi okadar gülüyoruz.. bize bi sorun anlatacak çoook şeyimiz war.. herkes günde kaç kere avea müş. hiz. arayabilir.. peki biz vardiya boyunca kaç aboneye cevap veriyoruz bi düşünün.. sizin mi anınız çok bizimi:) bunlara gülmeden önce bi durup düşünün.. siz sadece birimize gülerken biz hepinize gülüyoruz belkide.. siz bir müşteri temsilcisine gülüyorsunuz biz akşama kadar 230 aboneye gülüyoruz belkide..
sadece bunları söylemek için geldim. ömrünüzde gördüğünüz en sabırlı insanlarız biz.. ve 4 mülakattan geçiyoruz.. ve inanın bizler IQ testinden geçirilerek işe alınıyoruz.. bu ideoyu çeken küçük beyinler espriyi düşünürken biz 14 tane program açıp işlem yapı bi yandan cevap verip diğer yandan diğer çağrıya hazırlanıp diğer yandan müzik dinleyip diğer yandan çayımızı yudumlayıp diğer yandan dedikodu bile yapıyoruz.. bi anlattıklarımı gözünüzün önüne getirin.. birde bu videodakilere bakın.. sizce hangisi gerçek zeka ürünü... biz bütün abonelerimizi çok sewiyoruz ve işimizi gerçekten severek yapıyoruz.. birincisi avealı olmak bir ayrıcalıktır.. agent olmak iste bir erdem.. herkese sevgiler... Avea da kalın.. doya doya konuşun;)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Kaç kişisiniz orda? Neden 2 saat bekletiyorsunuz telefonda bizi? :D Hazır bulmuşken sorayım.. Tabi cevabın "bunlar gibi adamlar yüzünden" olmasın çünkü ilk cümlemi okurken bu cevabı vermeye hazırlanmıştın değil mi? bir yandan da çayını yudumluyordun :)

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kaç kişisiniz orda? Neden 2 saat bekletiyorsunuz telefonda bizi? :d hazır bulmuşken sorayım.. Tabi cevabın "bunlar gibi adamlar yüzünden" olmasın çünkü ilk cümlemi okurken bu cevabı vermeye hazırlanmıştın değil mi? Bir yandan da çayını yudumluyordun :)

Kızdıracaksın adamı :D :D :D