Av test 2011 birincisi belli oldu

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Norton kaçıncı, sakata gelmeyelim :D

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Yalnız benim anlamadıgım norton yok olmuş bu testte bu kadarmı kötü bir durumda norton onu anlamadım beni bu teste en çok şaşırtan norton oldu.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
AV Comparatives 'in Test lerine güvenir Tarafsızlığına inanırım . !

Ben F-Secure Bekliyordum 2011 yılı için Kaspersky Sürpriz oldu ..
Ama benim Birincim ESET Gerçi Ben CIS kullanıyorum :(

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Norton gibi bi firma yoksa bence taraflı bi seçim olmuş... Demekki bu işlerdede şike var..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Testlerde norton değil symantec adı altında gözüküyor.
Pardon ben linke bakmadan cevap yazdım üstte yok demişlerde ona istinaden söylemiştim firmanın adı tabi Symantec yazılımın adı Norton..

Demekki neymiş konuyu okumadan cevap yazılmazmış... Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak diye buna deniyor...:laugh::laugh:

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bence adil bi sırlama olmuş

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Norton bence daha fazlasını hak ediyor.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bencede norton en azindan ikinci olmaliydi eset advanced+ aliyor norton sonuncu nasil oluyor herkes forumlarda eset virus kaciriyor kotu diyor norton sonuncu oluyor norton 360 5 surumu kullaniyorum pc yormuyor download hizina nette sorf hizina hic etkisi yok virus sikintisida hic yasamadim kaspersky ardindan ikinciligi bence norton hakediyordu symantec norton oldugunu biliyorum ben sunu demek istedim koca testte iki yerde symatec adi geciyor kolay gelsin.

bold_death

Asistan
Reaksiyon puanı
0
CHİP Dergisinin 2012 Ocak sayısındaki antivirüs testindeki sıralama şöyle;

Zararlılara karşı koruma / Performans
1) F-Secure 94 / 86
2) Kaspersky 96 / 80
3) Norton 92 / 88
4) Eset 92 / 86
5) G Data 94 / 75
6) Panda 93 / 77
7) Avira 91 / 82
8) Microsof S.E 87 / 86
9) McAfee 78 / 84

Kaynak Chip 2012 Ocak sayısı.

trancelogy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben şahsen kaspersky kullanıyorum ve gayette memnunun ve kaspersky 'ın 1. olmasıda beni açıkca hiç şaşırtmadı... neymiş kaspersky a devam :)

bold_death

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yalnız benim anlamadıgım norton yok olmuş bu testte bu kadarmı kötü bir durumda norton onu anlamadım beni bu teste en çok şaşırtan norton oldu.

Norton zaten iyi bi güvenlik yazılımı değildiki. Hantal, yavaş ve virüsleri kaçıran bir antivirüs yazılımıdır norton.

Symantec firması eskiden çok iyiydi fakat son yıllarda çok gerilerde kaldı.

Yani norton hayranlarının nortondaki ısrarı nedir?

hayaletmek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
comodonun sıralamaya girmemesinin sebebi testlerde olamammasıdır. Testlere neden katılmıyor onuda bilemiyorum fikri olan varmı ?

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Norton zaten iyi bi güvenlik yazılımı değildiki. Hantal, yavaş ve virüsleri kaçıran bir antivirüs yazılımıdır norton.

Symantec firması eskiden çok iyiydi fakat son yıllarda çok gerilerde kaldı.

Yani norton hayranlarının nortondaki ısrarı nedir?
En son ne zaman Norton kullandın :)

Kulaktan dolma bilgilerle yazmamak lazım, Norton son 2-3 senedir özellikle performans konusunda çok büyük aşama kaydetti. En hafif antivirüslerden biri şu an, belki de en hafifi. Koruma konusunda da gayet iyi durumda.

bold_death

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En son ne zaman Norton kullandın :)

Kulaktan dolma bilgilerle yazmamak lazım, Norton son 2-3 senedir özellikle performans konusunda çok büyük aşama kaydetti. En hafif antivirüslerden biri şu an, belki de en hafifi. Koruma konusunda da gayet iyi durumda.

Performans konusunda son yıllarda ciddi iyileştirmeler, virüs bulma konusunda ciddi düşüşler söz konusu norton yazılımlarının. Bu konuda kulaktan dolma haberler değil, edindiğim tecrubeler doğrultusunda yorumda bulunuyorum.

Herkes kullanmış olduğu yazılımın kötülenmesini istemez ve iyi olduğunu savunur şuan olduğu gibi.

Bu konudaki verilen linkteki testte başarı durumu ortada.

Ben Kaspersky nin şuan dünyada en çok zararlı yazılımı veritabanında bulunduran yazılım olduğunu belirtmek isterim.

Performans mı ?

Kevin Mitnick yorumuyla bir Worm ya da trojan işte hepsi bu!... MU? :)