Autodesk 2011 Sürümünde Neler Var

Bu konuyu okuyanlar

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
İnşaat, makine, endüstri tasarımı, mimari ve sinema alanına yönelik 2D ve 3D yazılımlarıyla tanınan Autodesk, ürünlerinin 2011 yılı sürümlerini tanıttı. İşte firmanın yeni ürünleri...

Atuodesk firması, geçtiğimiz günlerde açıkladığı AutoCAD, Inventor, Revit yazılımlarının yeni versiyonları tasarımcılara, mimarlara ve üreticilere esnek, fonksiyonel ve hızlı çözümler sunmayı hedefliyor.
Firmanın ünlü yazılımı  AutoCAD'in yeni sürümündetasarımcıların işini kolaylaştırmak için yeni yüzey modellemeleri ve şeffaflık özellikleri bulunacak. Microsoft Windows 7 ile uyumlu olan AutoCAD 2011, Windows 7 Home Premium, Professional, Enterprise ve Ultimate ile Windows Vista ve Windows XP işletim sistemleri tarafından da destekleniyor.
Autodesk Inventor 'ın 2011 sürümünün Autodesk Dijital Prototip yazılımı ile olan sıkı entegrasyonu üreticiler için tasarım sürecini hızlandırarak, birçok çalışmanın ofiste gerçekleştirilmesine olanak tanıyacak.
AUTOCAD REVIT 20111270218591.JPG
 Programları artık bir birleriyle daha uyumlu çalışacak
Ürün geliştirme, kavramsal tasarım, görsel efektler, mühendislik ve üretim disiplinleri üzerine yoğunlaşan Autodesk, 3 boyutlu mekanik tasarım ve mühendislik yazılımı Autodesk Inventor'a tüm bu anahtar fonksiyonları da entegre etti.
Temel olarak Inventor 2011, mekanik tasarım sürecinin geliştirerek, bir önceki versiyonda tasarıma ayrılan süreyi yüzde 40 oranında azaltıyor. CAD uygulamarının enetgre edildiği yeni Inventor, yeni gölgeleme, aydınlatma ve maddesel özellikleri ile kullanıcılara tasarımlarında fotoğrafik gerçeklik imkanı sunacak.
:: Autodesk programlarından hangisini kullanıyorsunuz?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
2010 gibi aşırı bir donanım istemesinde :) 2009 gibide basit olsun :)

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
2010 daki o dandik menüyü değiştirmişler, eski haline getirmişler, daha bi kullanışlı..

burhan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 üzerinde Autocad 2010 kullanıyorum. İçime sinmeyen bir şey var. Bazen zoom in ve zoom out yaparken takılıyo çizim. İş aksatmayan garip şeyler oluyor. Bunun windows 7 uyumsuzluğundan olduğunu düşünüyorum. Sırf bu yüzden kurup denemek istiyorum, yoksa beraberinde gelen yeni özellikleri kullanıcağımı düşünmüyorum, bakalım.

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Bu programların bir önceki sürümlerinde ne gibi sorunlar yaşadınız?