Atılan Mesajlar Görüle bilir mi ?

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Öncelikle merhabalar konunun yeri hakkında sorun olabilir ama en makul yer buradır sanırum. Neyse ben yeni turkcell faturalı abonesiyim. Telefondan babamın gormesini istemediğim bir kaç mesaj attım babam faturaya bakarak ya da turkcell online işlemlerden bakarak o mesajları gorebilir mi?yardım ederseniz sevinirim

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar konunun yeri hakkında sorun olabilir ama en makul yer buradır sanırum. Neyse ben yeni turkcell faturalı abonesiyim. Telefondan babamın gormesini istemediğim bir kaç mesaj attım babam faturaya bakarak ya da turkcell online işlemlerden bakarak o mesajları gorebilir mi?yardım ederseniz sevinirim

Mesaj detaylarını yazılanları turkcell bayisine gitmeden göremez ama harcananlarda sms ücretleri diye görülür ...

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Görsün o çok önemli değil sağol kardeşim bu arada içime su sepetin ;) konu kapanabilir...

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Atılan numara, tarih, saat, ücret vs. görülebilir. Mesaj içeriği bayiden veya internetten görülemez.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Atılan mesaj içeriklerini bayiler göremiyor turkcell'e kendi başvuru yapması gerekiyor ama onlarda ha deyince öyle vermiyorlar :)