Allah bana Fenerbahçe forması nasip etmesin

iskoco

Profesör
18 Haziran 2007
1,280
12
0
ne de olsa "Brasilbahçe" :D :D zaten kendi altyapısına güvense şaşardım.Bir de niye milli takım başarılı olamıyo diye soruyoruz, cevap bu zihniyette....
milli takımın başarılı olması için fatih terimin gitmesi gerekiyordu fenerde yeterince türk oyuncu var zaten sağolsun fatih terim hep gözü uzaklardaydı hamit halil yıldıray falan filan topu öldüren futbolcu bunlar birazda 2.ligden 3.ligden araştırmalar yapsın ne cevherler var 2.ligde bilali bilen vardır fırtınlar estiriyor daha çok futbolcular var fatih terimin tek düsüncesi hava atmaktı şenol güneşin gelmesi iyi olur sanki galatasaryda yabancı 2 tane de üstelik 15 milyon euroyu veren buna yandı bırakın bakalım şimdilik futbol oynuyor demedi deme ibrahim :D 3sene sonra bitecek
 

Starcrossed

Asistan
17 Temmuz 2008
122
0
0
Ben şahsen Arda denen ufaklığı Fener formasıyla görmek için can atmam. Hem gelsede büyük maçlarda duracak susacak anadolu kulüplerine 2 gol 1 asist tamam bitti iş. Fenerbahçe Ardanın 10 katı yetenekli Türk Futbolcuları harcadı :D Şimdi de Kazım mesela. Arda Feneri sevmiyor, sevip gelse de Gs'de yaptıklarını yapamaz.
 

ozciceky

Profesör
20 Haziran 2020
3,176
2,756
358
51
tamamen boş laflar. Fenerbahçeliyim ben. Futbolcu olsam tabii ki de Fenerbahçe'de oynamayı tercih ederdim. Ama Fener dışında herhangi bir takımda da oynardım. Galatasaray da dahil. Hiç bir camiaya da allah onun formasını giymeyi nasip etmesin gibi bir ifade kullanmazdım.
Rahmetli başkan Ali Tanriyar da Galatasarayı sevmeyen ölsün demişti. Böyle bir açıklama da yapmazdım. Fanatiklik kadar kötü bir olay yok bu dünyada.
Düşünüyorum da mesela Galatasaray'dan Cüneyt Tanman ne kadar da sevdiğim bir sporcudur. Ama Sabriyi de bir o kadar sevmem. Fenerden Oğuz Aykut ne kadar da çok severim ama Emre Volkan haz etmem. Beşiktaştan Ali olsun Feyyaz olsun ne kadar da çok severim ama Baki Mercimek haz etmem.
 

fatih1430

Asistan
20 Ağustos 2020
184
113
43
54
vay arkadaş ya bende spor konuları niye açılmıyor diyordum ki konuyu gördüm

her forumda fb-gs kapışması var 20 sene öncede vardı şimdide aynen devam ediyor

özmena da ne yapışırdık bu sataşmalar yüzünden
 
Üst