Ateşin Yüreği - Işıltılı Yürekler Serisi I

Bu konuyu okuyanlar

serunor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler SD ailesi. Yeni bir yazar olarak ilk kitabım Ateşin Yüreği ile karşınızdayım. Sizleri dışardan takip etsem de üye olarak aranızda yeniyim. Ve yeni bir yazarım desem yeridir. Fantastik Edebiyata olan ilgim, okuduğum birçok romandan sonra beni de bu konuda yazmaya itti. Uzun bir zaman ve emek sonucunda ilk iki kitabım basıma hazır hale geldi ve serinin ilk kitabı satışa çıktı. İkincisi de bir süre sonra yerini alacaktır. Özellikle Fantastik Edebiyat sevenlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm, kitap okumayı hayatının bir parçası haline getirmiş olanların da keyifle okuyacağı kitabın konusu, kitabın son sayfasında haritası olan büyük bir dünyada geçiyor.

Ateşin Yüreği.jpg

Kitabın arka kapak yazısı şöyle:

Uğruna savaş fırtınaları kopan, eşsiz parıltıdaki kudretli taşlar... Işıltılı Yürekler... "İyiliği yüreğine hapsedemezsen ışıltı kaybolur." Çok uzun zamandır o taşların peşinde olan bir tarikat... Savaş... Kan... Yıkım... Daha da kötüsü, umutsuzluk... "O taşlara hiçbir kötülük el sürmemeli, süremez... sonu yıkım olur." Kutsal bir görev amacıyla, bir araya gelmiş bir grup gezgin. Onların macerası Işıltılı Yürekler'in yazgısıyla kesişiyor. Ve kader ırmakları aynı yöne doğru akmaya başlıyor. Umutsuzluğa giden bu kaderi onlar değiştirebilecekler mi? Yoksa kaderin bu acımasız döngüsünde kendileri mi değişecekler?

Ulaşmak için: Ateşin Yüreği - Serhat Kalip | kitapyurdu.com

İlgilenenler ve destekleyenler için şimdiden teşekkür ederim. Yorumlarınız benim için çok değerli olacaktır. Kitabın ve sözü geçen fantastik dünyanın hakkında muhabbete, eleştirilere ve yorumlara fazlasıyla ihtiyacım olduğundan, siz değerli okurları sabırsızlıkla bekliyorum. Bu yolculuğu benimle paylaşmanız, kitabı yazmak kadar önemlidir benim için. İyi günler.