Ateş Edemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

OğuzhanYiğitbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bazen oyun oynarken hem nişan alıp aynı zamanda ateş edemiyorum. Oyun içerisinde çok rahatsız edici bir durum. Araştırdım fakat sorunu çözebilecek bir şey bulamadım. Oyunun özelliği midir bilemiyorum.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
eğer mobil ise ekranla alakalı birşey olabilir

Recep Güngör

Asistan
Reaksiyon puanı
147
Bazen oyun oynarken hem nişan alıp aynı zamanda ateş edemiyorum. Oyun içerisinde çok rahatsız edici bir durum. Araştırdım fakat sorunu çözebilecek bir şey bulamadım. Oyunun özelliği midir bilemiyorum.
Biz kahin miyiz? Sistem özelliklerini paylaşmadan, hangi oyunda bu sorunu yaşadığını söylemeden nereden bilelim? Şu konulara bir kez düzgün açıklama yapın ya.

OğuzhanYiğitbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Sistem özelliklerim Ryzen 5 3600 RTX 2060 Super OC
Biz kahin miyiz? Sistem özelliklerini paylaşmadan, hangi oyunda bu sorunu yaşadığını söylemeden nereden bilelim? Şu konulara bir kez düzgün açıklama yapın ya.
Oyunu etiketlere yazmıştım onun için yazmaya gerek duymadım sistem de yeni R5 3600XT RTX 2060 SUPER OC 16GB RAM kasayı filan da yazmalı mıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi Call of Duty oyunu ?
WW2 olan aynı sorun diğer oyunlarda da olmaya başladı başka mouse kullanınca düzeldi fakat ben diğeribi kullanmayı düşünüyorum bir çözümü olan varsa sunabilir :)