Atabay Kimya İlaç

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
307
Merhaba,

Covid- 19 sürecinde kullanılan ilaçları üreten firma kime ait? Bilgisi olan var mı?

Parol
Favicovir gibi ilaçları bu firma üretiyor.

Aklıma takılmadı değil, hükümet ile bir bağlantıları var mı acaba? Çünkü bu ilacı kullansak da kullanmasak da covid olan bir hastaya devlet parasıyla alınıp zorla veriliyor.

İlacın çok bir etkisinin de olmadığı söyleniyor.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Söz konusu ilaçların işe yaramadığını nereden biliyorsunuz, zamanında kullandınız mı?

Açıkçası eşime verilen ilaç ve 2 gün içerisinde etkisini göstererek kendine geldiğini biliyorum, belki ilacın etkisidir değildir bilemezsiniz.

Ancak bunun yarayıp yaramadığını bilmek bizlere değil sağlık çalışanlarımıza ait olduğunu düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
307
Söz konusu ilaçların işe yaramadığını nereden biliyorsunuz, zamanında kullandınız mı?

Açıkçası eşime verilen ilaç ve 2 gün içerisinde etkisini göstererek kendine geldiğini biliyorum, belki ilacın etkisidir değildir bilemezsiniz.

Ancak bunun yarayıp yaramadığını bilmek bizlere değil sağlık çalışanlarımıza ait olduğunu düşünüyorum.
İlacı kullanmadan atlatan bir sürü insan var ve bu ilaç zaten ağrı kesici, eşinizin vücudundaki antikorlar kendi kendine düzeltmiştir emin olun.
Kuzenim bu ilacı kullandı ve "su bile içemiyorum hemen kusuyorum" vs. Dedi, yararından çok zararı olan bir ilaç... Bilimde kesinlik olur, ben bu ilacı kullanırsam bana bişey olur mu diye düşünmemek gerekir.

Son mesajlar