Asus VP247H İlginç Sorunları

Bu konuyu okuyanlar

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
1- Monitörü alalı daha 1 ay yeni oldu fakat geçen hafta açtığımda beyaz led düzgün yanıyordu sonra led yanıp sönmeye başladı sonraki günlerde hiç yanmamaya başladı hafif ışık geliyor ama belli olmuyor. Ama pc kapandığında kırmızı led düzgün yanıyor. Ama görüntüde herhangi bir bozulma yok.
GRWjl7.jpg
GRWjl7.jpg

m6g0nV.jpg

2- Bu sorunu başka monitörlerde hiç görmedim loş ortamda siyah bir pantolon veya ceket olursa yada herhangi bir yer görüntüde bozulma oluyor burada tam anlatamıyorum ama görüntüde çizgiler falan oluyor oyunda genellikle gökyüzünde oluyor. İntel HD4600 kullanıyorum şu anlık onun yüzünden midir ? 2 hafta sonra 980 gelecek 1 haftalığına test edeceğim olacak mı bakacağız.
Yk8oZD.jpg

Zkjloz.jpg

sürç-i lisan ettiysem affola eğer çözümü biliyorsanız veya sizde yaşadıysan yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bilen, yaşayan veya fikri olan yok mu ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,142
Monitörünüzün garantisi varsa servise yollayın. Değişim taleb edin. Monitörlerde olur böyle şeyler.

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Monitörünüzün garantisi varsa servise yollayın. Değişim taleb edin. Monitörlerde olur böyle şeyler.
Monitör daha yeni 2 ay olmadı led sorunu önemli değilde görüntü bozulması gerçekten can sıkıcı bir durum ekran kartı ile alakası var mıdır ? Yorumunuz için teşekkürler.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,142
Monitör daha yeni 2 ay olmadı led sorunu önemli değilde görüntü bozulması gerçekten can sıkıcı bir durum ekran kartı ile alakası var mıdır ? Yorumunuz için teşekkürler.
Dediğim gibi. Ekran kartında bence herhangi bir sorun yok. Monitöre bağladığınız kabloyı değiştirip denemelisiniz. Olmassa monitörün girişlerinde sıkıntı var. Başka açıklaması yok.