Asus Tuf Gaming F15

Bu konuyu okuyanlar

gncdgms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İnternet üzerinden Asus Tuf Gaming F15 FX506hf modelini almayı duşünüyorum fakat ısınma sorunu varmış deniyor ASUS TUF modellerinde,bununla ilgili tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilir mi?
Laptopta 8 GB ram RTX2050 ekran kartı ve İ5 11. Nesil işlemci var.

Son düzenleyen moderatör:

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
138
İnternet üzerinden Asus Tuf Gaming F15 FX506hf modelini almayı duşünüyorum fakat ısınma sorunu varmış deniyor ASUS TUF modellerinde,bununla ilgili tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilir mi?
Laptopta 8 GB ram RTX2050 ekran kartı ve İ5 11. Nesil işlemci var.
Bir kaç aydır ben de laptop araştırması yaparken Asus'un Tuf modellerinde ısınma sorunu ile alakalı bir kaç yorum görmüştüm. Fakat bu fiyat bandında ben ısınmayan bir laptop olacağını sanmıyorum. İncelemek isterseniz trendyolda linkini attığım RTX 3050 ekran kartlı Acer'in bir modeli var: ACER Nitro5 AMD Ryzen 5-5600H 8GB 512GB 4GB RTX3050 W11 15.6" Gaming Laptop (ACER Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol. Yine de Asus'u tercih etmek isterseniz PENGISI DAYA'nın dediği gibi altına bir soğutucu belki bu ısınmanın önüne bir nebze geçebilir.

sadace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende de TUF var, gerçekten çok ısınıyor. Soğutucuyla bir nebze olsun çözüyorum sorunu ama ısınma problemi olmayan gaming laptop bulmak gerçekten zor bir durum zaten