Soru Asus Tuf F15 Düşük FPS alıyorum?

tan mirza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, yeni aldığım ASUS TUF Gaming F15 modeli, Intel i5-1400H işlemcili ve NVIDIA RTX 3050 ekran kartına sahip bir bilgisayarım var. CS:GO'da düşük FPS sorunu yaşıyorum. Bilgisayarın sürücülerini tam olarak indiremedim, ancak bir kısmı yüklü durumda. Şu an Windows 11 Pro işletim sistemi kullanıyorum. CS:GO'da oynarken FPS değerleri sabit değil, 140-80 arası dalgalanmalar gösteriyor. Çözünürlüğü arttırıp azaltmak da bir değişiklik getirmiyor. Ayrıca ekran kartım 90-80 watt arasında güç tüketiyor, bilgisayar en iyi performans modunda çalışıyor ve NVIDIA'nın uygulamasına göre CPU kullanımı %30'un altında görünüyor. Ancak CS:GO'da bu kadar FPS değerlerinde oynamak için bu kadar para vermedim. Sürücülerin bir kısmını aile üyelerimden yardım alarak indirdim, ancak bir kısmını indiremedim ve bu konuda başarılı olamadım. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen moderatör:

elfo07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
nvidia geforce experince programını indirip driverları güncel tutabilirsiniz sistem olarakta windows uptade üzerinden sistem driverlarınıda güncellemeyi unutmayın