Bu konuyu okuyanlar

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
İyi günler bildiğiniz gibi 13 Ocak tarihinde BIM'e Steelseries Rival 3 mouse geldi ve parantez içinde ticaretçilerimiz saolsun ben dahil ihtiyacı olan kimse alamadı.
Bu yüzden farklı aramalara girmiş bulunmaktayım ve karşıma 150 liraya yakın fiyat etiketine sahip
Asus Rog GX1000
XPG Infarex M10 ürünleri çıktı.
Asus Rog GX1000 fiyatına göre çok sağlam özelliklere sahip gibi görünüyor bu fiyata almaya değer bir ürün müdür? Şu anda A4Tech X7 kullanmaktayım.

Ani refleks hareketleri benim için önemli ve A4Tech bu refleks hareketleri için yeterli sayılabilecek düzeyde bu yüzden A4Tech ile kıyaslamanızı istiyorum.

Son düzenleme:

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
İyi günler bildiğiniz gibi 13 Ocak tarihinde BIM'e Steelseries Rival 3 mouse geldi ve parantez içinde ticaretçilerimiz saolsun ben dahil ihtiyacı olan kimse alamadı.
Bu yüzden farklı aramalara girmiş bulunmaktayım ve karşıma 150 liraya yakın fiyat etiketine sahip
Asus Rog GX1000
XPG Infarex M10 ürünleri çıktı.
Asus Rog GX1000 fiyatına göre çok sağlam özelliklere sahip gibi görünüyor bu fiyata almaya değer bir ürün müdür? Şu anda A4Tech X7 kullanmaktayım.

Ani refleks hareketleri benim için önemli ve A4Tech bu refleks hareketleri için yeterli sayılabilecek düzeyde bu yüzden A4Tech ile kıyaslamanızı istiyorum.
2side a4tech e kıyasla daha iyi olacaktır ama benim tercihim asus olurdu

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Ben de Asus'ta karar kıldım ama almadan önce teknik olarak sorayım neden Asus?
Arttırılıp azaltıla bilen ağırlık, tasarımı ve lazer sensörü hoşuma gitti yani ortalama aynı özelliklere sahipler ama tasarımı daha hoşuma gitti xpg ye göre
tasarım göreceli bir kavram tabikide

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Arttırılıp azaltıla bilen ağırlık, tasarımı ve lazer sensörü hoşuma gitti yani ortalama aynı özelliklere sahipler ama tasarımı daha hoşuma gitti xpg ye göre
tasarım göreceli bir kavram tabikide
GX1000 aldım ve 100tl ye kadar düşürdüm. Neredeyse sıfır ürün ama şöyle bir şey var eski mousem ile aynı ayarları yapsam bile eski mousem gibi olmuyor. Özellikle X açısına dönüşü Y açısından daha hızlı gibi geliyor iki açı da eşit olmasına rağmen. Sadece bana mı öyle geliyor yoksa öyle mi? Uğraştım ama alışamadım zaman ile önceki mouse den bile daha rahat olurum sanırsam değil mi?
Onun dışında click tuşları bir tık ağır başka bir problemi yok

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Yavaş yavaş alışırsınız merak etmeyin daha yeni aldığnız bir mouse sonuçta

DomatesAB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
150 TL'ye Logitech G203LS öneririm.

Biraz aşarsan Redragon M808 Storm daha iyidir.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
150 TL'ye Logitech G203LS öneririm.

Biraz aşarsan Redragon M808 Storm daha iyidir.
Çok saol dostum Asus mu XPG mi sorusuna Logitech diye yanıt vermişsin. Gülünçtür ki önerdiğiniz mouse 150tl barajını aşıyor en düşük 190Tl.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yavaş yavaş alışırsınız merak etmeyin daha yeni aldığnız bir mouse sonuçta
Aynen çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için

Son düzenleme: