220TL Rival 3 Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Öncelikle dostlar para çok kolay kazanılmıyor o yüzden lütfen düşünmeden al tarzında yorum yapmayın.
Şu anda "A4Tech X7" mouse kullanmaktayım ve gayet memnunum ama Bim'e 13 Ocak tarihinde 220 Türk lirasına Steelseries Rival 3 Mouse geliyor bu yüzden ikilemde kaldım. Kullandığım mouse benim için yeterince tatmin edici kalitede ama 220TL ye düşmesi güzel bir indirim şu an kullandığım ile aman aman bir fark hisseder miyim, kesin al bence falan diyor musunuz?

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Rival 3 alınır.
Hocam neden? Yani ne göz önüne alarak böyle bir çıkarım yaptınız şu anki kullandığım mouse yerine onu tercih etmem için nasıl bir sebep var? Kullandığım mouse ile arasında şöyle şöyle farklar var ve 220tl fiyatına seninki ile arasında böyle farklar olan mouse bulamazsın diyebilirsiniz üzgünüm ama buradan sadece "alınır" deyince yorumu düşünerek yapmamışsınız gibi geliyor.

Reaksiyon puanı
4,101
Hocam neden? Yani ne göz önüne alarak böyle bir çıkarım yaptınız şu anki kullandığım mouse yerine onu tercih etmem için nasıl bir sebep var? Kullandığım mouse ile arasında şöyle şöyle farklar var ve 220tl fiyatına seninki ile arasında böyle farklar olan mouse bulamazsın diyebilirsiniz üzgünüm ama buradan sadece "alınır" deyince yorumu düşünerek yapmamışsınız gibi geliyor.
Hocam dediğiniz mouse'u webde bulamadım.Acaba linkini atabillir misiniz ?

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Hocam dediğiniz mouse'u webde bulamadım.Acaba linkini atabillir misiniz ?
Bim-13-Ocak-2021-Aktuel-Urunler-Katalogu.jpg

Reaksiyon puanı
4,101

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bütçe meselesi kullandığın mause'dan memnunsan almana gerek yok ama fiyat olarak neredeyse yarı fiyatına geliyor rival 3 a4tech x7'den çok daha üstün en azından kullanılan sensör ve yazılım olarak daha iyi çok oyun oynayan birisiysen kaçırma derim..

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bütçe meselesi kullandığın mause'dan memnunsan almana gerek yok ama fiyat olarak neredeyse yarı fiyatına geliyor rival 3 a4tech x7'den çok daha üstün en azından kullanılan sensör ve yazılım olarak daha iyi çok oyun oynayan birisiysen kaçırma derim..
Yani kullandığımdan memnunum ve kullandığım ile arasındaki farkı net görürsünüz ve bu indirimi kesinlikle kaçırmayın derseniz almak isterim yukarıdaki sayfada da attım rival 3 ile benim mousem arasındaki farklar açık ve net yazıyor değiştirmemi mi önerirsiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam size güzel geliyorsa problem yaratmıyorsa bence gerek yok.
yani indirim sağlam ne yapsam kararsızım iki mouse nin özellikleri ortada. Değiştirmeye değer bir fark olmadığını mı düşünüyorsunuz?

Reaksiyon puanı
4,101
Yani kullandığımdan memnunum ve kullandığım ile arasındaki farkı net görürsünüz ve bu indirimi kesinlikle kaçırmayın derseniz almak isterim yukarıdaki sayfada da attım rival 3 ile benim mousem arasındaki farklar açık ve net yazıyor değiştirmemi mi önerirsiniz?

yani indirim sağlam ne yapsam kararsızım iki mouse nin özellikleri ortada. Değiştirmeye değer bir fark olmadığını mı düşünüyorsunuz?
Dpi size düşük geliyorsa değiştirin bence arada çok fark yok.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Dpi size düşük geliyorsa değiştirin bence arada çok fark yok.
anladım DPI olarak 1200 de kullanıyorum zaten arttırmıyorum. Öyle diyorsanız fikrinizi göz önünde bulunduracağım, farklı bir fikir veren olmaz ise "şu yüzden tercih etmelisiniz" diye dediğinizi yapacağım çok teşekkürler.

(düzenleme: IPS hızında baya fark var gibi görünüyor nedir bu ips hızı ve fark ciddiye almaya değer mi?)

Reaksiyon puanı
385

Çok daha kaliteli bir mouse. Daha iyi bir oyuncu tip sensöre sahip.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Bütçe varsa alın. Fiyatına göre gayet iyi.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bütçe varsa alın. Fiyatına göre gayet iyi.
Almayı düşünüyorum ama bütçe kısıtlı. Şu anki kullandığım ile arasında bütçemi zorlamaya yetecek bir fark var ise bütçemi zorlayacağım şu anki kullandığıma göre değişitmreye değer bir fark var mı? Var ise nedir yani yazılımı mı daha iyi CPI yımı daha hızlı IPS hızı daha mı hızlı

Reyzingen

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Alınır hocam onu almak istemezseniz bu mouse a bir göz atın derim

bu videodan sonra her zaman olduğu gibi fiyatına zam yapıldı.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Alınır hocam onu almak istemezseniz bu mouse a bir göz atın derim

Hocam temel sorum alınır mı değil. Şu anki kullandığımdan memnunum ve güzelde mouse ama bu mouse de ciddi bir indirim var, benim mousem ile arasında bütçemi zorlamaya deyecek bir fark sunuyor mu bu mouse bana?

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Öncelikle dostlar para çok kolay kazanılmıyor o yüzden lütfen düşünmeden al tarzında yorum yapmayın.
Şu anda "A4Tech X7" mouse kullanmaktayım ve gayet memnunum ama Bim'e 13 Ocak tarihinde 220 Türk lirasına Steelseries Rival 3 Mouse geliyor bu yüzden ikilemde kaldım. Kullandığım mouse benim için yeterince tatmin edici kalitede ama 220TL ye düşmesi güzel bir indirim şu an kullandığım ile aman aman bir fark hisseder miyim, kesin al bence falan diyor musunuz?
alınır ama ben logitech g102,g203 ve msi gm11 e bakmanı tavsiye ederim

Reyzingen

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Hocam temel sorum alınır mı değil. Şu anki kullandığımdan memnunum ve güzelde mouse ama bu mouse de ciddi bir indirim var, benim mousem ile arasında bütçemi zorlamaya deyecek bir fark sunuyor mu bu mouse bana?
Stellseries'in hiç bir zaman kötü bir deneyim sunacağını zannetmiyorum
TR'nin en iyi kanalları da incelemiş ve beğenmiş zaten

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Stellseries'in hiç bir zaman kötü bir deneyim sunacağını zannetmiyorum
TR'nin en iyi kanalları da incelemiş ve beğenmiş zaten
inatla sorumu çarpıtmaya devam ediyorsunuz farkındayım alınca eminim bu mouse nin kötü olduğunu düşünmeyeceğim soru bu değil ama!
Lütfen bakın sorumu dikkate alın sorum bu mouse alınır mı değil benim hali hazırda bir mousem var ve bundan memnunum ama bu mouse ciddi bir indirime girmiş şu anki kullandığım ile arasında aman aman bir fark var mı? Bütçemi zorlamaya değecek bir fark var mı şu anki kullandığım ile.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
aynısını dedim ama indirimden dolayı stellseries istediğini söyledi ,zaten rival 3 gayet güzel bir mouse
tabikide rival 3 çok güzel bi mouse ama bimdeki gaming ürünlerine herkes çok yükselmiş herkes 13 ocağı bekliyo resmen çok bulabileceğni sanmıyorum onun için ben gene önerimi sunayım istedim

inatla sorumu çarpıtmaya devam ediyorsunuz farkındayım alınca eminim bu mouse nin kötü olduğunu düşünmeyeceğim soru bu değil ama!
Lütfen bakın sorumu dikkate alın sorum bu mouse alınır mı değil benim hali hazırda bir mousem var ve bundan memnunum ama bu mouse ciddi bir indirime girmiş şu anki kullandığım ile arasında aman aman bir fark var mı? Bütçemi zorlamaya değecek bir fark var mı şu anki kullandığım ile.
alınır

tabikide rival 3 çok güzel bi mouse ama bimdeki gaming ürünlerine herkes çok yükselmiş herkes 13 ocağı bekliyo resmen çok bulabileceğni sanmıyorum onun için ben gene önerimi sunayım istedim

alınır
farklarını rival 3 kullanan varsa yazsın

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Bime gelecek olan outletmiş.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bime gelecek olan outletmiş.
kaynak?

alınır

farklarını rival 3 kullanan varsa yazsın
aradığım farkları zaten hocam "alınır" aradığım cevap değil. Aradığım cevap bu olsa konu açmazdım en başta.

Reaksiyon puanı
385
kaynak?

aradığım farkları zaten hocam "alınır" aradığım cevap değil. Aradığım cevap bu olsa konu açmazdım en başta.

Ben size farklarını söyleyeyim. Steelseries çok daha iyi bir switch kullanıyor ve daha uzun ömürlü olacağı anlamına gelir. A4 Tech çok mousesini kullandım gerçekten kaliteli değil marka olarak bana her türlü sorunu çıkarttı takılmalar olsun switch bozulması olsun. Rival 3 arkadaşım kullanıyor ve bende orada deneme şansım oldu daha pahalı mouseleri aratmıyor ergonomik ve çok daha kaliteli.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ben size farklarını söyleyeyim. Steelseries çok daha iyi bir switch kullanıyor ve daha uzun ömürlü olacağı anlamına gelir. A4 Tech çok mousesini kullandım gerçekten kaliteli değil marka olarak bana her türlü sorunu çıkarttı takılmalar olsun switch bozulması olsun. Rival 3 arkadaşım kullanıyor ve bende orada deneme şansım oldu daha pahalı mouseleri aratmıyor ergonomik ve çok daha kaliteli.
o zaman a4tech in neredeyse en popüler mouse si X7 yide kullandığınızı farzedebilirim sanırım.
En başta sert çıkıştım çünkü ezber konuşuyorsunuz sandım malum genelde konuyu okumadan sadece ezber yapısı ile ezberlediği cevapları veren çok fazla kişi var tıpkı o fiyata masaüstü toplanırcılar veya 100 liraya ürün isteyene 300 daha koy şunu alcılar gibi sert çıkışmam için kusura bakmayın.
Dediklerinizi göz önünde bulunduracağım tamamen.

OnurEA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı çelişkiye ben de düştüm ve almaya karar verdim (tabi bulursam) çünkü benim mouseum 3.5 yıllık bir rampage aslında switchleri hala iyi durumda ama dış kasası çok kötü oldu o yüzden bu indirimi kaçırmak istemiyorum senin yerinde olsam almazdım zaten X7 kaliteli mouse sıkıntısı yoksa devam et bozulunca bir şey alırsın

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Aynı çelişkiye ben de düştüm ve almaya karar verdim (tabi bulursam) çünkü benim mouseum 3.5 yıllık bir rampage aslında switchleri hala iyi durumda ama dış kasası çok kötü oldu o yüzden bu indirimi kaçırmak istemiyorum senin yerinde olsam almazdım zaten X7 kaliteli mouse sıkıntısı yoksa devam et bozulunca bir şey alırsın
Geç yanıt verdim. En son düşündüm taşındım ve almaya karar verdim. Zaten dikkatli kullanıyorum ürünlerimi bu mouse de bu fiyata düşmüş iken alayım ve kullanayım. Ürünün kalitesinden çok şüphem yok bozulana kadar kaç sene geçer ise onun ile giderim elimdeki x7 ürününü de farklı bir arkadaşıma satarak aradaki farkı kısarım olabildiğince.
Umarım bulmuşsunuzdur şimdiden hayırlı olsun.