ASUS MemoPad HD 7 Nasıl?

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Evet Arkadaşlar ASUS Memopad HD 7 Almayı Düşünüyorum.İlkte Tab 3 7.0 Baktım Fakat Bazı Kasılmaları Varmış.Arkadaşlar Sizce Asus Memopad HD 7 Günlük Tablet Kullanımı İçin İdeal midir?Cevaplarınızı Bekliyorum.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Yardım Edin Lütfen.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bende bu tableti araştırıyorum her özelliği ile 10 numara fiyatı da uygun ama 8 GB almak istiyorum bi orda kararsız kaldım 16 GB ile arada 110 tl oynuyor
Bende 8gb almak istiyorum bayağı çok araştırdım özellikleri çok iyi fakat birde galaxy tab 3 7" var kafamı karıştırıyor.

mcht_z

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben bir hafta önce bu cihazdan bir tane aldım, performansı, görüntü kalitesi ve şarj süresi gayet iyi görünüyor. Dokunmatiği bir ipad kadar olmasa da emsallerine göre oldukça iyi diyebilirim. Ses kalitesi ve seviyesi de güzel. Ön ve arka kameranın çözünürlükleri iyi değil bu bir dezavantaj olarak görülebilir. Genel anlamda tavsiye ederim. İstanbul Bilişim'de şuan 318 TL diğer e-ticaret sitelerinde 350 TL civarı ama ben bir hafta önce 309 TL'ye İstanbul Bilişim'den aldım.

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Çok güzel tablet.
Arkadaşım da var fiyatına değen tek ucuz tablet bence.

adaratc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bir hafta önce bu cihazdan bir tane aldım, performansı, görüntü kalitesi ve şarj süresi gayet iyi görünüyor. Dokunmatiği bir ipad kadar olmasa da emsallerine göre oldukça iyi diyebilirim. Ses kalitesi ve seviyesi de güzel. Ön ve arka kameranın çözünürlükleri iyi değil bu bir dezavantaj olarak görülebilir. Genel anlamda tavsiye ederim. İstanbul Bilişim'de şuan 318 TL diğer e-ticaret sitelerinde 350 TL civarı ama ben bir hafta önce 309 TL'ye İstanbul Bilişim'den aldım.

Mrb 8 GB almak istiyorum andoid in bize bıraktığı alan kaç GB ? 4 5 civarı var mı ?

CuriousDroid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb 8 GB almak istiyorum andoid in bize bıraktığı alan kaç GB ? 4 5 civarı var mı ?
4,6 gb boş yer bırakıyo. Asus tableti kendi uygulamalarıyla doldurduğundan böyle.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Günlük kullanım için gayet yeterli. Oyun performansı bile tatminkar. Alırsanız pişman olmazsınız (kamerada marifet aramayın).

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
@x10minirom [video=youtube;6UigFj2Jl8E]http://www.youtube.com/watch?v=6UigFj2Jl8E[/video]
[video=youtube;tKtlN6zt894]http://www.youtube.com/watch?v=tKtlN6zt894[/video]

izlemeni tavsiye ederim.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
ben memopad 7'yi aldım yeni versiyonu atom işlemcili gayet iyi bir alet. performans olarak zaten çok iyi. ekranı ve malzeme kalitesi üst seviye cihazlarla aynı.
tek eksiğini kamerada gördüm ben. onun dışında bir eksiği yok gibi