Assassin's Creed oyunlarının donması

Bu konuyu okuyanlar

SDN Redean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler, bilgisayarımın donanımı yeterli olmasına rağmen Assassin's Creed 1 ve Assassin's Creed Syndicate oyunları, oyunları oynarken yaklaşık 30. veya 50. dakikalar arasında donuyor (arkadan ses gelmeye devam ediyor sonra o ses de takılıyor ama işlem yapılmıyor Alt+F4, Alt+Tab vs.). Bilgisayarı yeniden başlatmazsam da düzelmiyor. Nedenini veya nasıl çözeceğimi biliyor musunuz?

SDN Redean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bakıp atabilirim ama cidden sistem özellikleriyle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Olsa bile AC 1'i gayet rahat çalıştıracak bir sistem. Ayrıca Rainbow Six Siege orta ayarlarda sorun olmadan oynayabiliyorum.

Barthélemy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Oyunu silip yükledin mi? Oyun dosyalarında problem olabilir. Ek olarak oyunlar eski olduğu için cihazda stabil çalışmıyor olabilir.

SDN Redean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunu silip yükledin mi? Oyun dosyalarında problem olabilir. Ek olarak oyunlar eski olduğu için cihazda stabil çalışmıyor olabilir.
Silip yükleyebilirim. AC 1'i üç gün önce yüklemiştim. Bence Uplay dosyalarıyla olabilir çünkü Uplay 2 kere crash hatası verdi onu da silip yükledim ama oyunlar donuyor hala.

Barthélemy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Silip yükleyebilirim. AC 1'i üç gün önce yüklemiştim. Bence Uplay dosyalarıyla olabilir çünkü Uplay 2 kere crash hatası verdi onu da silip yükledim ama oyunlar donuyor hala.
Bence de Uplay'i de kaldırıp her şeyi tekrardan yüklemekte fayda var.