Aspire 3 A315-42G Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

claritycan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir haftalık arastırma sonucunda minimal fiyatta eli kolu sağlam alınabilecek tek lettop oldugunu düsündüm bunun fiyatına en yakın lettoplar hp’nin a9’ları şahsen hosuma gitmediler yorumlarını okuduğumda 3.5 gibi bi fiyata sahiplerdi. Acer 4.200tl olması ve vatandan alıcak olmam aklımda en azından şüphe bırakmıyor. Başka fikriniz var mı yoksa gün içinde alıcağım lettobu. Aceri hem ders hem oyun hem dizi izlemek için alıyorum. Masaüstüm var suan karantina yüzünden memlekette kaldığım için almak zorundayım. Teşekkürler...

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,910
Bir haftalık arastırma sonucunda minimal fiyatta eli kolu sağlam alınabilecek tek lettop oldugunu düsündüm bunun fiyatına en yakın lettoplar hp’nin a9’ları şahsen hosuma gitmediler yorumlarını okuduğumda 3.5 gibi bi fiyata sahiplerdi. Acer 4.200tl olması ve vatandan alıcak olmam aklımda en azından şüphe bırakmıyor. Başka fikriniz var mı yoksa gün içinde alıcağım lettobu. Aceri hem ders hem oyun hem dizi izlemek için alıyorum. Masaüstüm var suan karantina yüzünden memlekette kaldığım için almak zorundayım. Teşekkürler...
Oyun için değil bu cihaz ve bütçeniz ne kadar?

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,910
Yaklaşık 4-4.5 civarında ve neden oyun icin değil? Genel olarak lol dota cs ‘yi 80-100fps arası oynatsa yeterli olmaz mı sizce :?
2.el laptop öneririm bu paraya çünkü bu paraya 2.el gaming laptop bulunuyor.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Bilgisayar güzel, ama fiyatlar ne hale gelmiş öyle... Zannımca o fiyata en iyilerinden şu anda.