Asphalt 8: Airborne Mükemmel Şarj Canavarı!

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Galaxy Note 2 telefonumda Asphalt 8 oynadım biraz ve şarjımın baya bir gittiğini gördüm. Oyun resmen sömürüyor şarjı! Ekran parlaklığını kıstım 3 dakika kadar oynadım hemen hemen ve şarj miktarım 44%'den 42%'ye düştü!

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Sarj oyunu yüklemeden önce 70 ti bende. 10 dk oynamaya 15 sarj gitti. Sende NOTE 2 olduğuna şanslısın. Bataryası büyük.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Yeni nesil oyunları o zaman şarja takıp mı oynayacağız artık? Koskoca batarya 3100 mAh tamam telefon da büyük ama böyle aşırı götürmüyor hiçbir oyun. +95%'den 44%'e bu kadar hızlı inmesi insanın moralini bozuyor olur olmaz. :)

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Icy Tower 2 hem az sarj yiyor hem eğlenceli hem de bedava :D

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Şu haritalara sinirlenen bir tek ben miyim acaba? 1. iken bir yere giriyorum bi bakıyorum 3 4 olmuşum :D Hep sağdan gidin beyler :D Birde araba geliştirme pahalı ama zor değil geliştiremiyorum arabam yavaş cart curt çok oynamak lazım

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Ve 1. olarak finish çizgisine gidiyorsun önüne araba çıkıyor ve sen 63 style'ya bağlıyorsun

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Onu geçtim adamlar nitro açarak geçiyor yanından sende nitro yok bekleyin loğnn diye bağırıyorsun ve sonra nitro gelince artık çok geçtir adam ebenin nikahına çoktan varmıştır. :)

Reaksiyon puanı
2,146
sürekli zorla araba aldırıyor la param yok araba aldırıyon bana ya kredi mi çekeyim :D

Habib Müküs

Asistan
Reaksiyon puanı
15
belki bataryan az doludur yani bataryanı şarja takıp dolduğu gibi aldıysan verimsiz bir şekilde şarj olmuştur.
ben tabletimi 3 saat şarj ediyorum sonra 1 saat bataryayı dinlendiriyorum sonra 1 saat daha şarj ediyorum gayet iyi dayanıyor asphalt 8 i iki buçuk saat aralıksız oynadım %10 şarj kalmıştı bence benim yaptığım gibi yap bi kere belki işe yarar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nividia tegra 3 1 gb ram li asus tabletim var googleplay de oyun cihazınıza göre değil diyor.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Oyun bendede var gameloft un klasik tavırları var yine oyunda kredi çektirmeden oynunu sana zehir ediyor resmen. yinede güzel oyun ancak uyarı verim tokyo bölümünü oynarsanız cinnet geçirme ihtimaliniz yüksek 2 saat boyunca sövdüm adamları açık ara ödeyken bir yere çarpıyosun adamlar direk öne ışınlanıyorlar :D ama onlar çarpınca nerdeyse hiç fark etmiyo. şarj konusuna gelirsek eğer paran varsa bir iPad al onda onun bunun derdi olmaz ben şarj etmeden 3 gün kullandım asphalt 8 i de düşük parlaklıkta rahat 4 saat oynarsın

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Xperia S te gayet akıcı oynuyorum :D 7'den kat kat iyi sıkıcı degil en azından 7 gibi , tabi open gl3.0 desteklese tadından yenmezdi ama ihtiyarladı bizim telefon :p

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
çok saçma bir sistem ya 20 000 30 000 mah lı piller çıkması lazım 4-5 gün full oyun oynucaz elimizden düşürmücez anlamıyorum

laptoplarda da böyle telefonlardada böyle birşeyler yapılması lazım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu şarj meselesıne çözüm bulmaları lazım

SDNTeknoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Haklısınız bende Note 2 kullanıyorum ve gerçekten çok şarj yiyiyor.Cihazda 3100mAh batarya bulunmasına rağmen bazen yetersiz kalabiliyor.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Haklısınız bende Note 2 kullanıyorum ve gerçekten çok şarj yiyiyor.Cihazda 3100mAh batarya bulunmasına rağmen bazen yetersiz kalabiliyor.

Sebebi Oyun değil. Ben de yeni Note aldım. Batarya büyük diye sarj çok dayanır dedim ama öyle bir şey olmadığını anladım ;) Çünkü Kocaman 5.3 inçlik HD bir ekranı beslemek güç.

sherlock_holmes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben galaxy s2 şarjdayken yarım saat most wanted oynadım şarjı % 70 deb % 55e düştü :( ŞARJDAYKEN :(

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Dün oyunu sildim. Grafik pek iyi değil (çevre hariç) + yarışma hissi de vermiyor oyun.

Cxoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 3Gs şarj %100den %45'e indi 4 yarışta :bored:

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Boşuna yer kaplıyor bence. Yarış yok sanki öyle gidiyorsun yolda arada birileri geçiyor seni falan :D

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni oyunlarda malesef şarj çok hızlı tükeniyor, bununla yetmiyor, yeni telefonlarda batarya çok geç doluyor.

Bu arada;

ŞARJ ALETİNE BAĞLI İKEN OYUN OYNAMAK ZARARLI OLABİLİR !

Büyük harflerle yazmamın sebebi bu davranış ciddi yaralanmalara sebep olabilir. Oyun oynarken cihaz ve pil yüksek sıcaklıklara çıkar. Yüksek sıcaklıktaki pili şarj etmek mantıklı bir hareket olmayacaktır. Zaten bir çok yeni cihaz şarja bağlı olduğu halde pil tüketimi daha fazla olursa uyarı vermektedir.

Pil ömrünü uzun tutabilmek için pili tam doldurup tam boşaltmaya özen göstermelisiniz.

Webperfect

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güldürmeyin beyler s4 kullanıyorum full şarjla kesintisiz 1:40 .

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Oyun gayet basarili. Grafikler cok iyi. Gameloft iyi is cikarmis. Sgs3 kullaniyorum. Oyunda en ufak takilma olmuyor. Sarj bitecek tabi. Donanimlar gunes enerjisi ile calismiyor. :D

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Grafik idare. Oyun yarışma hissi vermiyor. Kontroller iyi değil. 1-2 rampadan başka bir şey yok. Yani boşa yer kaplıyor.