Asphalt 7 Heat Karşılaştırması [Xperia Z - Htc One - Galaxy S4 - iPhone 5]

Hangisi iyi Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    46

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Sonuç ortada :)
[video=youtube;qj-Uwq1bE98]https://www.youtube.com/watch?v=qj-Uwq1bE98[/video]

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
ıphone fark attıgından fılan değil ekranı kucuk oldugundan ppi ve ekran kalitesi daha iyi duruyor , 3.5 inç ekranda full hd mi iyi durur 5 .0 inç full hd ekrandamı tabiki 3.5 inç böyle düşünün

0conan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PPi değerlerine bakın sonra yorum yapın ;) :D

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Size birşey söyleyeyim asphalt7 3gs de bile kasmıyor elinde olan veya tanıdığında filan deneyebilir ayrıca videodaki ekran 4" ve unutmayın iphone amiral gemisi asla ve asla kasmaz

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
htc one ı övenler nerede ? şimdi en iyisi htc one derler :D :D

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Nedense biz oynarken parlaklık hiç böyle gözükmüyor acaba nedendir ?

Ya sende tek htc one oldugundan dolayı en iyisi htc one gelıyor , en iyisinin de en iyisi vardır anlatabildimmi başka telefonlarla kıyaslanınca fark ortaya çıkıyor Normal kullanımda hepsi iyi ama farklar bariz ortada ,

0conan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya sende tek htc one oldugundan dolayı en iyisi htc one gelıyor , en iyisinin de en iyisi vardır anlatabildimmi başka telefonlarla kıyaslanınca fark ortaya çıkıyor Normal kullanımda hepsi iyi ama farklar bariz ortada ,

Ya dershanede flan bizde çok karşılaştırma yapmaya çalıştık tamam amatörce ama note2 iphone 5 galaxy s4 htc one gibi telefonları karşılaştırdık performanslar ve oynanış kolaylıkları birbirine hep yakın arada bariz farklar yok ufak farklar var anlatabildim mi?

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Işıklandırma hilesi var videoda masadan bile belli oluyor :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Işıklandırma hilesi var videoda masadan bile belli oluyor :)

Adamın Soldaki eline bak , birde sağdaki eline bak soldaki çok parlak asıl :) yani öyle birşey olsaydı htc one ve xperia z kazanırdı neyse ya önemli değil kim kazanırsa kazansın hepsi aynı telefon işte hepsi kaliteli

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Adamın Soldaki eline bak , birde sağdaki eline bak soldaki çok parlak asıl :) yani öyle birşey olsaydı htc one ve xperia z kazanırdı neyse ya önemli değil kim kazanırsa kazansın hepsi aynı telefon işte hepsi kaliteli

Vallaha ben 4 ünüde kullanmadım kullanmaya yada taraf tutma gibi durumumda yok videoda ışıklandırma sorunu oldugu kesin yinede ne olursa olsun param olsa Sony den vazgeçmem Z yi alırdım. :p

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Oyundaki kasma da mı hile Uranos?

qwerty67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Htc'nin parlaklığının kısıldığı açıkca belli oluyor.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=322625]DumDumaq[/MENTION] yine samsung fanboylugunu gösteriyorsun :) yani övme su plastigi artık bizde kullandık biliyoruz nemal oldugunu :) bu oyunun sorunlu oldugu zaten biliniyor :) forumlarda bakabilirsin cogu telefonda acilmiyor yada oynanmayacak derece kötü oluyor . bu telefonun performansindan mi ? Hayir oyunun uyumsuzlugundan bu sorun kaynallaniyor.
Asil test isteniyorsa need for speed most wanted, the dark knight gibi oyunlra bakılmasi gerekir. Iphonun daha hizli ve sorunsuz calismasinin sebebi de oyunlarin öncelikli olarak ios a göre yapilsidir bu oyun iphone 3gs modelinde de oynanabilir. Ama ondan daha yuksek donanimli galaxy w hatta desire hd gibi modellerde oynamak cok mumkun degildir bir diger sebeb ise iphonun ekrani kücük ve ppi degerinin daha az olmasidir boylelikle ekran islemcisi yorulmayacak ve rahatlikla oynatabilecektir. Samsung s4 benchmarklarda daha fazla puan alabilir ama daha stabil deil bu bir gercek ben kendim kullandıgim icin diyorum ısınınca performansi düsüyordu yani ne kadar yüksek donanm o kadar cok sorin doguracaktir birde kasanin plastik olmasi ve ekrani isitmasi daha büyük bir dezavantaj ısı kolay dagilmiyor. Htc one da duydugum kadariyla isi ekrana cok fazla gelmedigi gibi islmci telefonun ortasindaymis yani elinizede hapsolmadan isi aliminyum kasadan dagiliyor. Bunu sahsen gormedim ama cogu kez okudum . Ama s4 ü kendim kullandim ve samsung pismanliktir diyorum . Simdilerde 1800 lere alanlar seneye 900 satmak icin pazarlik yapacaklar :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=349845]mstfhll2012[/MENTION] ya isterse 50 tl olsun benı ılgılendırmez banane fiyatından ben 2100 tl ye 32 gb aldım aldıktan 1 ay sonra 500tl olsun ben bunlara takılan bir kişi değilim ben performansa donanıma yazılıma bakarım

En iyi android telefon Samsungtur , Htc One ile samsung karşılaştırmasını incele

Senden bir şey rica edebilirmiyim ??? Bir arkadaş bir sdn üyesi olarak ama lütfen şu Linke tıkla

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9500-Galaxy-S4-vs-HTC-One inceledikten sonra hangi telefon üstün bana yaz testleri de incele , inceledikten sonra benı alıntıla !! bunada bir kılıf uyduracaksın da neyse

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
ıphone ın ekran ı4 inç diğerleri 5 nerdeyse Küçücük ekranı oldugundan kaliteli gibi görünmesi normal 5 inç olsaydı kesin geride kalırdı

biliyorsunuz ki ekran büyüdükçe ppi değerleri büyür küçük ekran da kaliteyi tutmak çok kolaydır ;) alın size bir bilgi daha

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Ama sende unutuyorsun ki appstoredeki her uygulama iphone ipad ipod için özenle düzenlenir ve kasmaması için büyük çaba sarfedilir bir oyun çıkarılır çift çekirdek vb yoksa çalışmaz diye bir kanun yoktur appstoreye bir oyun çıkarsa o oyun 3gs ve sonrası bütün cihazlarda kasmadan oynanır 3gs de tabiki artık teklemeler oluyor.Yani burada mağaza ve sistem farkı var eğer ekran 5" olsaydı iphone donanımı ve uygulama 5" ekrana göre yapılır ve hiç bir uygulama yine kasmazdı olayın doğrusu bu

boxer39585

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende yazın sonunda s4 almayı planlıyorum. Bütün oyunları böyle kasmdan oynatır mí? Çünkü bugün bi baktım yaklaşík 16-17 GB lík oyun ve uygulama yükleyeceğim onu dikkate alarak s4 harici telefonda önerebilirsiniz budediklerimi dikkate alarak

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
bende yazın sonunda s4 almayı planlıyorum. Bütün oyunları böyle kasmdan oynatır mí? Çünkü bugün bi baktım yaklaşík 16-17 GB lík oyun ve uygulama yükleyeceğim onu dikkate alarak s4 harici telefonda önerebilirsiniz budediklerimi dikkate alarak

S4'ün donanımından daha iyi bir donanım hiçbir telefonda yok şu an yazın sonunda alacaksan note 3 çıkacak onu alırsın ;)