Aşkın Gücünü Ne Kanıtlar

titanyum

Profesör
17 Nisan 2006
3,795
7
218
aşk gerçekten varsa ve o iki kişide inanmışsa dünyadaki herşey feda edilebilir

findukfaresi

Dekan
29 Mart 2008
7,298
73
0
sırf o istedi diye değişmeye kalkınca kendinden fazlaca bişeler verince bence bi yerden sonra patlak veriri

yani bi insan sırf başkası mutlu oluyor diye kendinden uzun süre ödün veremez diye düşünüyorum

calvaria

Profesör
25 Mart 2008
1,616
9
218
Dark aşk artık öle değişilen ödün verilen şey değil ugruna ölenler felan da yok...
Aşk artık kabullenmek olmuş :S

Big

Doçent
23 Şubat 2008
746
2
0
Neden bilmem ama Aşkın ömrü kaç yıldır ? sorusu geldi aklıma.
Ama nerede biterse ozmana kadarda hiç olana kadar herşey feda edilir.

Elbruz46

Rektör
22 Şubat 2008
11,931
1,338
293
Aşk dediğiniz şeyden çok fazla şeyler beklememeli insan...
Aşk insanın kalbinde hissettiği sıcaklıktır...
sırf o sıcaklık o heyecan için aşık olunur...
Aşık olunca aşkı da doğal yaşamak lazım
size aşık olan size aşık olmuştur...
siz ne den başka biri olasınız...
aynı şekilde aşık olduğunuz kişiye aşık olduğunuz anı için aşık olmuşsunuzdur onu da başka biri yapmaya hakkınız yok?

emelden

Dekan
30 Ocak 2007
5,260
8
0
her Galatasaray maçı izlerken kalp krizi geçirmek kanıtlar :happy:

:D Gece gece güldürdünüz beni.

Soruya gelince; Aşkın gücünü saygı ve dürüstlük kanıtlar.

Sevdiğim için ne mi yaparım? Kendimden tamamıyla ödün vermem fakat; sevdiceğim için ne yapmam ki.... :D

seciL

Dekan
29 Eylül 2005
5,117
102
228
Aşkım için çok şeyden vazgeçtim,. vazgeçtiğim herşey bana bambaşka güzellikler getirecekse vazgeçerim.. Nelerden vazgeçtiğin önemli değil aslında önemli olan sonu ne olursa olsun pişmanlık duymamak,ben senin için bunlardan vazgeçtim diyip bunun için karşılık beklememek...işte AŞK'ın anlamı bu Hayatta her zaman vazgeçilmezlerimiz olmuştur ama konu aşk olunca bencilce davranmamak lazım aşkı yakaldığımız an onun değerini bilmek lazım...

Be5tE

Dekan
22 Nisan 2008
7,341
5
0
Ona hergün bi önceki günden daha fazla aşık olmak ..... Ve onunla Allah izin verdiği sürece hayatını paylaşmak ... Saygı ve Aşk Çerçevesinde ...

DarkLady

Dekan
18 Ağustos 2007
6,597
12
0
Dark aşk artık öle değişilen ödün verilen şey değil ugruna ölenler felan da yok...
Aşk artık kabullenmek olmuş :S
ödün vermek karşındakine değer vermekle eş anlamlıdır bence,gerçekten sewiosan eğer bi çok şeylerden vazgeçebilrsin ama vazgeçtim diyiptee arkadan iş çevirenler gibi değil (çevremde ki bi çok ilişki de şahit oldum da :( )

Gorkem

Profesör
4 Kasım 2007
1,034
1
218
sevgi aşk demek sabah kalktığında o kişi direk aklına geliyorsa aşıksın demektir:)