Aşkım firefox seni aldatıyorum...!

Bu konuyu okuyanlar

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
firefox bir ara hemen her türlü tarayıcı ile aldattım seni :D ama senden vazgeçemiyorum :D ne cazibeliymişsin sen :D

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Safari Ve İe'den Tiskiniyorum :D Ama Chrome Ve Firefox Müthiş

istanbultelekom

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Firefox seninle tanıştığımız o ilk günü unutmak ne mümkün.Hani ben ilk gördüğüm de pek güzel bulmamıştım seni ama vista aero temasını ortaya çıkarınca çarpılmıştım sana..

Sen her gün yeni bir eklenti çıkararak beni tahrik ediyordun.Mause ile üzerine tıklıyordum her gün binlerce kez...

Aşkım firefox seni aldattığımı söylemek için özellikle sevgililer gününü beklemedim:(

Ama ben bazen chrome ile görüşüyorum..Ne biliyim senden daha hızlı olduğu içinmidir ne?Biliyorum onunla aranızda yaş farkı var ama ben de daha gencim yaşım chrome yi kaldırır diye düşünüyorum...

Bir adım daha ileri gidip Ahlaksız bir teklifte bulunuyorum ..Canım istediği zaman chrome ile gezebilir miyim?ve yine sana ihtiyaç duyarsam ve özlersem senin yanına da gelmeyi düşünüyorum.

Off Neden aklımdan geçen her doğruyu sana söylüyorum kii.....

Süpersin hocam +10 :icon_: :D :D

bolgwadze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde Firefox ile ilişkim oldu ama kısa sürdü. İlk önceleri serseri mayın gibiydim. Ex aşkım internet explorere dönmemeye karar vermiştim. Yeminliydim de... Fakat sonra birden bire Opera'yı gördüm ve çarpıldım. Şimdi gözüm başkasını görmüyor. Bazı arkadaşlarım Safari diye yeni bi kız gelmiş diyorlar mahalleye ama inanın gözüm görmez dedim ya :)

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sizinde aşkınız yalanmış :) Yazık günah değil mi? Firefox'un duygularıyla neden oynuyorsunuz. Sonuna kadar Firefox kullanacağım :)

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Bende Bu Yakınlarda Kaspersky'i Aldattım Yerine NOD32 Benim Sevgilim Oldu... Ama Kasper Kendi Kaşındı.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
bunlar aramızda kalırsa sorun yok

hışşşşşşşşş kimse duymasın

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Bende Bir Kaç Kere Aldattım Yalan Yok Chrome , Opera , Safari ile . Hatta Chromeyi Bi Daha Kurdum Bir Gelişme Varmı Diye Ama Senden Vazgeçemedim :D

Hepsini Sildim Attım . Artık Sendende Vazgeçmem :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Ve Ben Zorhak'tan Hızlı Çıktım NOD 32'yide Aldattım Şimdi İse Avira Professional

NaMa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Firefox seninle tanıştığımız o ilk günü unutmak ne mümkün.Hani ben ilk gördüğüm de pek güzel bulmamıştım seni ama vista aero temasını ortaya çıkarınca çarpılmıştım sana..

Sen her gün yeni bir eklenti çıkararak beni tahrik ediyordun.Mause ile üzerine tıklıyordum her gün binlerce kez...

Aşkım firefox seni aldattığımı söylemek için özellikle sevgililer gününü beklemedim:(

Ama ben bazen chrome ile görüşüyorum..Ne biliyim senden daha hızlı olduğu içinmidir ne?Biliyorum onunla aranızda yaş farkı var ama ben de daha gencim yaşım chrome yi kaldırır diye düşünüyorum...

Bir adım daha ileri gidip Ahlaksız bir teklifte bulunuyorum ..Canım istediği zaman chrome ile gezebilir miyim?ve yine sana ihtiyaç duyarsam ve özlersem senin yanına da gelmeyi düşünüyorum.

Off Neden aklımdan geçen her doğruyu sana söylüyorum kii.....
bu kaşar kızların ne istediğini bilemediğinde hem onun kucana oturup sora digerinin kucana gidip sora tekrar ... böle suren kucak oturma muhabeti gibi olmus guzel olmus :D

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
aldatmıyorum firefox seni eklentilerine kurban olayım bidenem :D:D:D

steinmetz

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Herkese Lunascape i tavsiye ederim. IE,Firefox ve Chrome un motorlarını kullanıyor. Kimsenin birbirini aldatmasına gerek yok:D:D lunascape.tv den indirebilirsiniz.

AliY

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Firefox gibi bir güzel altatılır mı hiç?

İsteyin size resmini bile koyabileceğiniz tema versin, isteyin size Tv versin, isteyin size paraların birbirine karşı değerlerini versin, isteyin size kronometre versin. peki hangi tarayıcı bunu size tek tıklamayla (tek olmasa bile en az tıklamayla diyelim) verebilir (ve çok daha fazlasını).

Daha ne istiyonuz :)

Gül gibi firefox'ı bırakıpta başka tarayıcılara gideceksiniz siz bilirsiniz :icon_:

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Güzel olmuş :) ben aldatmıyom walla kuma getirdim Operayı daha çok seviyom :D

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Aşka inanmam.....

Çok klişe oldu bu söz. Firefox üstüne tanımam.

Hayır ben sadığım ve aldatmam dersen veya Aşk.a inanmam dersen ve böyle yaşamaya devam dersen eğer asla Chrome.yi deneme. Chrome.nin karşı koyulmaz etkisine girebilirsin.
I Love You Google, I love you Chrome....