Askerlik tecil

Bu konuyu okuyanlar

momo184

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
merhaba arkadaşlar açıktan okuyorum da dukkan açmak istiyorum telefoncu (5 senelik tecrübem var) aynı zamanda açıktan okuyorum adıma da dukkan olunca askerliğimi tecil ettirebilirmiyim tesekkurler.

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
merhaba arkadaşlar açıktan okuyorum da dukkan açmak istiyorum telefoncu (5 senelik tecrübem var) aynı zamanda açıktan okuyorum adıma da dukkan olunca askerliğimi tecil ettirebilirmiyim tesekkurler.
Bildiğim kadarıyla bu geçerli bir sebep değil gidersin.

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
En mantıklısı en erken yapıp gelmek. İyi ki zamanında gidip gelmişim 24 yaşında gidip geldim kısa dönem zaten 6 ay. Bide askerlik sivil hayattan 10 kat daha rahat.

selimqayseri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tecili okul dışında ve sağlık heyet raporu dışında erteletmen imkansız bizzat yaşayan birisi olarak söylüyorum :)

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
1-gitmeni tavsiye ederim
2-hesap yaparsın,hazırlık yaparsın,olmadı yerde sap gibi ortaya çıkar sorarlar
kardiş askerlik yaptınmı !!!??? parle vou france,can you understand english
3-askerden sonra hayat dümdüz gelir
4-askere 25 30 lu yaşlarda gidersin,olmadık yer önüne 20 yaşında onbaşı çavuş gelir
1 düdük yat,1 düdük kalk yaptırır,olmadık laf söyle zor gelir

tabi bunlar benim görüşlerim,kendimde var ,askere gitmedik,ilerde gidince nasıl zor gelir ona bilmem,ama sizler şanslısınız,askerlik oldu 6 ay,biz yaptık 18 ay

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Allah'a şükür çok rahat bir askerlik yaptım. Sivilde daha sorunlu işsizlik gibi dertlerin hepsini unutuyorsun askerde sadece uyku düşünüyorsun başka bişey yok anti depresan gibi

Son mesajlar