Soru Askeriyede Ateistler Nasıl Muamele Görürler?

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,771
tahrik etmez olay çıkarmaz disiplini bozmazsan bir şey olmaz. tartışmaya girme emirleride ne eksik ne fazla yap sorun olmaz.
Atışma vb olmadıktan sonra zaten; sen ateistsin sen yahudisin vb demiyorlar ne bakarlar ne sorarlar. Belirtmese ateist olduğunu kimse anlamaz bile.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
@mompracem @Elvin. Hocam bende Bipolardan ve Otizm'den %88 Engelli raporu var. Zaten istesemde gidemem diye biliyorum muayene'ye girersem geçirtmezler. Antipsikotik ilaçlarda kullanıyorum aynı zamanda düzenli olarak her ay psikiyatri kontrollerine gidiyorum randevu alarak.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,771
@mompracem @Elvin. Hocam bende Bipolardan ve Otizm'den %88 Engelli raporu var. Zaten istesemde gidemem diye biliyorum muayene'ye girersem geçirtmezler. Antipsikotik ilaçlarda kullanıyorum aynı zamanda düzenli olarak her ay psikiyatri kontrollerine gidiyorum randevu alarak.
Almazlar askere merak etmeyin. İyi günler.

Toki4182

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Askere gitmemek için uğraşıyorsan git yurtdışına burda yaşama.
Almazlar askere merak etmeyin. İyi günler.
adam cevaba hayran kalmış gözlerinden kalbler fışkırıyor.