Yardım Aşk sevgi değer vermek mutluluk birliktelik

Bu konuyu okuyanlar

noktanokta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar benim uzun zamandır tanıdığım bir arkadaşım var bununla yaşanmaması gereken şeyler yaşayıp küstük Allah beni kahretsin her gün kafayı yiyorum neden yaptım bunu diye orası ayrı bir mevzu işte küstük bu kızla ortaokul bitti lise sanda bak yine aynı sınıftayız alan seçtik yine aynı sınıf eveet şimdi biraz konuşmaya başladık ben rahatsız olmasın diye kızı dürtmüyorum bile ama (eski arkadaş olduğumuz için arkadaşlarımızın çoğu ortak ama arkadaşlarda kızı öyle önemli biri olarak görmüyor kız gibi görmüyorlar bunlar her gün farklı kız çorap değiştirir gibi sevgili değiştiriyorlar) neyse teneffüslerde kızı öpüyorlar sarılıyorlar falan kafayı yiyorum ulan diyorum ben ne düşünüyorum bunlar ne yapıyor bildiğin hayallerimi yaşıyorlar diyorum içimden ama bir şey yapamıyorum çünkü bunlar ben bir kızla konuşursam hemen oo aa soytarı ucube hareketler ama kendileri konuşunca sıkıntı yok bunlardan kurtulamiyorumda içimi dökmek istedim kıza değer veriyorum ama ona biraz yaklaşsam hemen aşık mı oldun laa falan 19 kişiye gidiyor 1 dakikada kız bu yüzden üzülür diye konuşmuyorumda ama konusmayincada ben üzülüyorum neyse arkadaşlar içimi dökmek istedim iyi forumlar

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Sen kızla konuşurken artık öyle dediklerinde düzgün bir şekilde laflarınla gömmen lazım. Küfür etmeden tabii… O şekilde kızın gözünde büyüme ihtimalinde var. En azından vizyonunu belli etmiş olursun.

noktanokta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben kendim bu kızla barışmak istiyorum normalde ama hiçbir olay olmasın diye içime atıyorum çünkü kızda onların şey yapmasından rahatsız oluyor gibi gözükmüyor

Son düzenleme: