Aşk konusunda taktik

Bu konuyu okuyanlar

EnisALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ben sabah da yazmıştım bu konuyla alakalı ama site başlıktan dolayı silmişti. Sevdiğim bı kız var aslında onu unutmak istiyorum ama kız bı öyle bı böyle davranıyor mesela dostum diyo sonra gidiyor benim ona aldığım hediyeyle foto çekilip story olarak atıyor veya uzun bı sure yazamadigmda çok merak ediyor. Bı ara flört olduk işte beraber çok vakit geçirdik parka gidip sarılıp ellerini tuttum ama o da sevgili istemiyordu ben de hep böyle flört kalmak istiyorduk bı ara soğukluk girdi aramıza ve sevgili yaptı 1-2 hafta çıktılar ondan sonra kız bana yazsa da ben hep soğuk yapıyordum işte eskisi gibi olduk ilk defa bu sabah günaydın yazmadık bekledim acaba yazar mı diye az önce yazdı. Yani ben bu kızla ne yapmam lazım aslında tekrar üzülmek istemiyorum unutmak istiyorum sabahta arkadaşlarla tartıştık suan ne yapmam lazım lütfen yardım edin ???

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
kız bı öyle bı böyle davranıyor
Bütün kızlar aynıymış demek ki.

Öncelikle yaş aralığınızı bilmiyorum ama anlaşılan bu işte çok gençsiniz. Bence takılma ve kendi haline bırak. Hatta bu kız sana yar olur mu bilmem ama çok sarsıntılı bir ilişki başlangıcı olmuş. Yani sen rengini belli edememişsin. Kendinden emin davranamamışsın. Sana dostum dediğinde onu uyarmalıydın yada sana günaydın yazmayınca sen ona yazmalıydın, hatta soğuk davranmak nedir? Sen rengini belli etmemişsin, kesin davranmamışsın, çizgini bozmuşsun sonra gelip kız sevgili bulunca soğuk davranıyorsun. İlişki karşılık bekleyerek olmaz. Kız sevgilisinden ayrılınca sana yazdıysa seni seviyor demek ki. Ama sen gönül bağlama derim çünkü iplerini kızın eline vermişsin. Sen onu değil o seni kaybedince üzülmesini sağla. Sen ne kadar ilgi gösterirsen göster sen noktayı koyduğun zaman uçurumdan aşağı düşen o olacak.

EnisALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Bütün kızlar aynıymış demek ki.

Öncelikle yaş aralığınızı bilmiyorum ama anlaşılan bu işte çok gençsiniz. Bence takılma ve kendi haline bırak. Hatta bu kız sana yar olur mu bilmem ama çok sarsıntılı bir ilişki başlangıcı olmuş. Yani sen rengini belli edememişsin. Kendinden emin davranamamışsın. Sana dostum dediğinde onu uyarmalıydın yada sana günaydın yazmayınca sen ona yazmalıydın, hatta soğuk davranmak nedir? Sen rengini belli etmemişsin, kesin davranmamışsın, çizgini bozmuşsun sonra gelip kız sevgili bulunca soğuk davranıyorsun. İlişki karşılık bekleyerek olmaz. Kız sevgilisinden ayrılınca sana yazdıysa seni seviyor demek ki. Ama sen gönül bağlama derim çünkü iplerini kızın eline vermişsin. Sen onu değil o seni kaybedince üzülmesini sağla. Sen ne kadar ilgi gösterirsen göster sen noktayı koyduğun zaman uçurumdan aşağı düşen o olacak.
Öncelikle ben yeni bı şehire taşındım 8-9 ay oluyor. 16 yaşındayım karşı sınıftan bı tane çocuk çok yakın arkadaşım oldu kız da onların sınıfında ben bu kızı 1-2 kere bana bakarken yakaladım zaten çocuk da meğerse kızı seviyormuş. Ben çok arada kaldım zaten o zaman ama kızın bana karşı bir şeyler hissettiğini biliyordum. İşte biz kızla çok konuşmaya falan başladık sonra böyle artık sevgili gibiydik ama ikimizde sevgili olmayıp flört kalmak istiyorduk biseyler oldu aramıza soğuk girdi sonra kız başka biriyle çıktı ben bu durumda kıza eskisi gibi mi davranayim hatta eskisi gibi davranıyorum ama artık eskisi gibi olmaz yani. Başka bi sehire gelmişim yeni cevre yeni okul insan tutunacak bı dal arar ben o dalı onda buldum bian olsun o şehir bile güzel geldi sevdim çok canım yandı hatta şimdi sevgili olup tekrar üzülmek istemiyorum

Reaksiyon puanı
10,324
Arkadaşlar öncekini silmekle çok doğru yapmışlar. Keşke bunu da silselerdi.
Bı... diye başlıyor. Bı ne ya, hakkaten bu kadar kıt mıyız Türkçe konusunda.

Son düzenleyen moderatör:

EnisALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar öncekini silmekle çok doğru yapmışlar. Keşke bunu da silselerdi.
Bı... diye başlıyor. Bı ne ya, hakkaten bu kadar kıtmıyız Türkçe konusunda.
Tamam havalı oldun tebrikler, ben Türkçeyi katlettim onda da haklısın, konuyla alakalı yorumun yoksa gidebilirsin ☺️