Aşk Konusunda Kafam Karışık

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Mehaba öncelikle bunu paylaşabileceğim kimse yok o yüzden burdan yazıyorum. En yakın arkadaşım dediğim insan benden hoşlanıyor gibi ama emin olamadım neden bunu düşündüğümden bahsedeyim. Yaklaşık 1 aydır bir kızla internetten mesajlaşıyoruz kız hoşlandığını bana söyledi böyle ufak bir flört ediyoruz gibi oldu. Sonrasında yakın arkadaşımla paylaştım normal olarak, geç baktı mesajında sevgili olma vs. dedi bana. Ardından kendine aşkını itiraf eden kişiyle sevgili oldu ama çocuğu sevmiyor. Sonra yazıştığım kızla aramız bozuldu dedim çocuktan ayrıldı. Kafam çok karışık yardım edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtiraf edemememin nedeni ise aramız açılmasın. Galiba bende hoşlanıyorum.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Aşı konusunda kafam karışık yazıyor sanıp konuya girdim. :D

Eğer sen hoşlanıyorsan ona kendini değerli hissettirecek şeyler söyle. Adım attığını görürsen yürürsün.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Aşı konusunda kafam karışık yazıyor sanıp konuya girdim. :D

Eğer sen hoşlanıyorsan ona kendini değerli hissettirecek şeyler söyle. Adım attığını görürsen yürürsün.
Nasıl mesela. Biraz soğuk davranıyor neredeyse hiçbir mesajıma doğru düzgün cevap vermiyor

Nasıl mesela. Biraz soğuk davranıyor neredeyse hiçbir mesajıma doğru düzgün cevap vermiyor
bu arada aşı olacağım, yakın zamanda

Tryfare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
kusura hakma ama böle konuları sevmiyorum,düşüncem ne olursa olur %50 şey var ya sev olursunuz yada olmazsınız

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
kusura hakma ama böle konuları sevmiyorum,düşüncem ne olursa olur %50 şey var ya sev olursunuz yada olmazsınız
Zaten bende bu tarz konuları konuşacağım biri olmadığını yazdım. Sadece son çare burada sorayım dedim eğer rahatsız oluyorsanız yoksay dedikten sonra geçebilirsiniz.

Tryfare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
Zaten bende bu tarz konuları konuşacağım biri olmadığını yazdım. Sadece son çare burada sorayım dedim eğer rahatsız oluyorsanız yoksay dedikten sonra geçebilirsiniz.
tamam sizin suçunuz yok yanlış anlaşılma olduysa ksuura bakmayın

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
tamam sizin suçunuz yok yanlış anlaşılma olduysa ksuura bakmayın
Yok kardeşim bir sorun yok, benim demek istediğim ben bunu yazarken belirttim diye tepki verdim.

Şimdi ne yapmam gerek açılırsam nerdeyse tüm gün mesajlaştığım biriyle ya daha yakın olucaz ya da hayatımdan gidecek.

şuan için çok önemli bir yer alıyor bu benim için

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hemen açılmana gerek yok. İlgi göster yeter.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Hemen açılmana gerek yok. İlgi göster yeter.
yeterli ilgiyi aylardır gösteriyorum. aklımda birşey var belkide bu kız yüzünden benden vaz geçmişse ya beni hep seviyorsa. allahım vahi yolla ancak bu şekilde çözülür bu mevzu.

maalesef artık aktif olmayacağım ama kalbim hala bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
kıza sürekli mesaj yaz, sürekli ona yakın olduğunu hissettir. ama duygusal mesajlar değil, sıradan şeylerden bahset fakat her gün birşeyler yaz, sorular sor, sürekli ilgilen... ilgili olduğunu ona göster. zamanla o da sana vereceği yanıtlarla sana karşı tutumunu hissettirecektir. hoşlandığını düşündüğün zaman açılırsın.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Kızla sadece internetten mi konuşuyorsunuz yoksa gerçekten tanıdığınız birisi mi? Ayrıca kaç yaşındasınız? Eğer internetten tanışıyorsanız pişman olabilirsiniz, hislerinizi kontrol edin.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
kıza sürekli mesaj yaz, sürekli ona yakın olduğunu hissettir. ama duygusal mesajlar değil, sıradan şeylerden bahset fakat her gün birşeyler yaz, sorular sor, sürekli ilgilen... ilgili olduğunu ona göster. zamanla o da sana vereceği yanıtlarla sana karşı tutumunu hissettirecektir. hoşlandığını düşündüğün zaman açılırsın.
Sürekli konuşuyoruz zaten bahsettiğiniz herşeyi yaptım ama o kız yüzünden aramız açıldı gibime geliyor. Belkide kendisini sevmediğimi düşünüp benden vazgeçti. ?

Kızla sadece internetten mi konuşuyorsunuz yoksa gerçekten tanıdığınız birisi mi? Ayrıca kaç yaşındasınız? Eğer internetten tanışıyorsanız pişman olabilirsiniz, hislerinizi kontrol edin.
Yüz yüze tanışmıştık. Ama bahsettiğimiz flörtleştiğim kız ile intenetten tanıştım, zaten önceden anlasaydım bu hisleri kesinlikle o kızla konuşmazdım. 14 Yaşındayım

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Hoşlandığın biri var mı diye sor. Sonrada: "Çayıma şeker olmanı istiyorum bir tanem, çok mu sanki?" de. >> kanki ilk bi kızı yokla "sence ben yakışıklı mıyım" falan diye eğer istediğin cevaplar gelirse yapıştır ona karşı düşüncelerini.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Hoşlandığın biri var mı diye sor. Sonrada: "Çayıma şeker olmanı istiyorum bir tanem, çok mu sanki?" de. >> kanki ilk bi kızı yokla "sence ben yakışıklı mıyım" falan diye eğer istediğin cevaplar gelirse yapıştır ona karşı düşüncelerini.
Teşekkür ediyorum.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Şu memlekette bir tek benden hoşlanan çıkmadı zaten, hayret bir şey sayın seyirciler...

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Ufak ufak adımlar atın cevap verirse olur bu iş ustalardan öğrendim :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Vallahi "Aşı konusunda kafam karışık" diye okumuşum konuyu, bi girdim içeri, karşımda "AŞK"

Nasipse olur yeğenim, Allah senin için hayırlı olanı nasip etsin diyeyim. :)

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Şu memlekette bir tek benden hoşlanan çıkmadı zaten, hayret bir şey sayın seyirciler...
Öyle demeyin, elbette sizi seven biri çıkacaktır.

Vallahi "Aşı konusunda kafam karışık" diye okumuşum konuyu, bi girdim içeri, karşımda "AŞK"

Nasipse olur yeğenim, Allah senin için hayırlı olanı nasip etsin diyeyim. :)
2. kişi oluyor bunun içinde bir konu açalımda insanlar boşta kalmasın :D

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Öyle demeyin, elbette sizi seven biri çıkacaktır.

2. kişi oluyor bunun içinde bir konu açalımda insanlar boşta kalmasın :D
Şu ana dek insanların gözünde hep "doktor bey" ya da "hoca" oldum ben. Biri de beni telefonuna "Doktor" diye değil de "Aşkım" diye kaydetsin kardeşim, çok mu şey istiyorum ben? Hayret bir şey...

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Şu ana dek insanların gözünde hep "doktor bey" ya da "hoca" oldum ben. Biri de beni telefonuna "Doktor" diye değil de "Aşkım" diye kaydetsin kardeşim, çok mu şey istiyorum ben? Hayret bir şey...
Keşke herkes aşkını bulabilse.

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Halbuki benim 10 numara bir mesleğim de var, yine de beğenen yok arkadaş. Bana bugün Instagram hesabı açtırdılar; ama gelen giden yok maalesef.
Herhangi bir yere çıkıp doktorum diye bağırsan yine bulursun birini : D . Şuanki ekonomide böyle yani

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Mehaba öncelikle bunu paylaşabileceğim kimse yok o yüzden burdan yazıyorum. En yakın arkadaşım dediğim insan benden hoşlanıyor gibi ama emin olamadım neden bunu düşündüğümden bahsedeyim. Yaklaşık 1 aydır bir kızla internetten mesajlaşıyoruz kız hoşlandığını bana söyledi böyle ufak bir flört ediyoruz gibi oldu. Sonrasında yakın arkadaşımla paylaştım normal olarak, geç baktı mesajında sevgili olma vs. dedi bana. Ardından kendine aşkını itiraf eden kişiyle sevgili oldu ama çocuğu sevmiyor. Sonra yazıştığım kızla aramız bozuldu dedim çocuktan ayrıldı. Kafam çok karışık yardım edin.

İtiraf edemememin nedeni ise aramız açılmasın. Galiba bende hoşlanıyorum.
Yani sende hoşlanıyosan biraz flört edin sonra git açık açık söyle en yakın arkadaşınada nazik bi dille anlat olayı

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Yani sende hoşlanıyosan biraz flört edin sonra git açık açık söyle en yakın arkadaşınada nazik bi dille anlat olayı
Olay orada bitiyor ben hoşlanıyorum ama adım atmaktan çekiniyorum EN AMA EN yakın arkadaşım. İlk baştan beri bana ilgisi olduğunu hissetmedim. Hissettiğim zaman ise kız benden uzaklaştı. Hala benimle konuşuyor ama daha soğuk.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...