Aşk İle Bilgili Varsa Gelsin

Bu konuyu okuyanlar

ArdaGezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
okulda biri var arkadaşlarım ile onu sevdiğimi söylettim ama kız hiç bana bakmıyor bile kendime nasıl aşık ettirebilirim yada nasıl sohbet açabilirim

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
okulda biri var arkadaşlarım ile onu sevdiğimi söylettim ama kız hiç bana bakmıyor bile kendime nasıl aşık ettirebilirim yada nasıl sohbet açabilirim
yakınlaşma çalış mesala okulda onun yanı filan oturmaya çalış illa bir sohbet olması gerekir

ArdaGezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
çok zor be kızın ismini bile 2 hafta önce öğrendim sevdiği şeyleri çok az biliyorum sohbete başlasam 2 dk sonra sohbetim sonunun bulucam
Mesaj otomatik birleştirildi:

türkçe bozuk ?

Son düzenleyen moderatör:

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Kız senin sınıftan mı? Derslerinizdeki başarı durumları nasıl? Hangi liselere gitmek istiyorsunuz?

Son düzenleyen moderatör:

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Yok mu bunun bir kursu?

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Birinci adım: Kokulu silgi al.

ArdaGezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Bi kız işe, paraya, makama ve itibara, ilim ve kültür seviyesine, yakışıklılık gibi sağlık durumlarına ve benzeri durumlara göre eş adayını seçebilir... Kızın hangi kriterlere göre beğenileri olduğunu öğrenmek gerekir ki bu da biraz zaman ister.

ArdaGezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
kızın yaptığı tek şey dolaşmak bi yere oturup biriyle konuşuyor olsa anlıcamda olmuyor

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
İlk yanlışın sevdiğini arkadaşlarına söylettirmen. %90 reddedilirsin bu yüzden senin söylemen gerekiyor.

ArdaGezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
İlk yanlışın sevdiğini arkadaşlarına söylettirmen. %90 reddedilirsin bu yüzden senin söylemen gerekiyor.
kızla beni tanıması için gereken tek şey buydu hemde arkadaşlarıma söylemetmeden önce benim haberim yokmuş gibi davranmalarını söyledim yani olaydan haberim yokmuş gibi

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Türkçeniz gerçekten çok iyi. Tanımıyorsa tanışmak zorundasın tanışmıyorsan ve sevdiğini sen yada arkadaşların söylese bile reddedilirsin. Kızla ilk önce tanış ondan sonra sen sevdiğini söyle. Haberin yokmuş gibi davranman senin onu istemediğini arkadaşların zorla söylüyormuş gibi olur.

ArdaGezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
türkçemde ne var ya

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Aptal olmayın, aşk diye bir şey yok. Basit insanları yoldan çıkarmak için ÜRETİLMİŞ uyuşturucu gibi bir şeydir bu zillet. İşinize yoğunlaşın kendinizi sahte şeylerle meşgul edip durmayın. Öz farkındalığınız olsun. Kızlara yamalanayım derken hepsinin kendisini değerli zannettiği ama bomboş insanlar olup balon egolarıyla toplumda kendilerini çok değerli sanan, keza üstün ırk olduklarını bile düşünmeye başlayan "feminazi"leri türetenler; bunları yüceltmeye çalışan erkeklerden başkaları değildir. Yapmayın, etmeyin. Kendinize odaklanın.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Konu Felsefi yönlere doğru kayıyor.

ArdaGezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
Aptal olmayın, aşk diye bir şey yok. Basit insanları yoldan çıkarmak için ÜRETİLMİŞ uyuşturucu gibi bir şeydir bu zillet. İşinize yoğunlaşın kendinizi sahte şeylerle meşgul edip durmayın. Öz farkındalığınız olsun. Kızlara yamalanayım derken hepsinin kendisini değerli zannettiği ama bomboş insanlar olup balon egolarıyla toplumda kendilerini çok değerli sanan, keza üstün ırk olduklarını bile düşünmeye başlayan "feminazi"leri türetenler; bunları yüceltmeye çalışan erkeklerden başkaları değildir. Yapmayın, etmeyin. Kendinize odaklanın.
sevgili yapmak güzeldir sen çok aşk acısı çekmisin be

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
eved haklıyım
Sen değil.
Haklı.

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Aynı sorun bende de var. Eğer kız sevmiyorsa zorlama bendeki gibi senden nefret eder. Arkadaşlarıyla senide döver beni dövdükleri gibi :( :(

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
normal birşey değil herkez birisiyle aşık olur ya ergenlik ya çoçuklukta
açıkçası ben 8.sınıfta bir kıza acayip aşıktım.Bende bad boy luk bir karakterim yoktu.O kızda ona sataşan bad boy erkekleri seviyordu sonra birisiyle flört olmuş sonra benim için aşk bitti

ArdaGezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
Aynı sorun bende de var. Eğer kız sevmiyorsa zorlama bendeki gibi senden nefret eder. Arkadaşlarıyla senide döver beni dövdükleri gibi :( :(
nasıl çok acaip

açıkçası ben 8.sınıfta bir kıza acayip aşıktım.Bende bad boy luk bir karakterim yoktu.O kızda ona sataşan bad boy erkekleri seviyordu sonra birisiyle flört olmuş sonra benim için aşk bitti
eee hani aşık olmamıştın?

Son mesajlar