Aşılı Kolum

Bu konuyu okuyanlar

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Uzun teneffüste
Gri okul bahçesindeki
Siyah beyaz koşuşturmanın
Tam ortasındayım
Ve sen aşılı kolumsun.

[size=7pt]Ebru Cündübeyoğlu[/size]

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Çok güzel bir şiir. Ayrıca dün tetanoz aşısı olmuş olmamda olaya farklı bir boyuttan bakmama sebep oldu.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bu konunun başlığı Aşık Oldum olmasın yine yanlış okudum da :D

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
:D evet yanlış okumuşsun

ya arkadaşlar, şiir bölümüne eskiden çok girerdim ve özümsenerek okunur ve yorumlar yazılırdı. bu kadar fazla da başlık açılmazdı. uzun zamandır ilk defa giriyor ve bi şiir ekliyorum sizlerle paylaşmak için ama çabuk mu tüketiyoruz ne!!? :L vir sürü başlık... sanırım anlamını yitiriyor şiirler, kelimelerin anlamı yok oluyor yavaş yavaş... rutinleşiyor :(

pajero

Doçent
Reaksiyon puanı
23
patrick dedi ki:
:D evet yanlış okumuşsun

ya arkadaşlar, şiir bölümüne eskiden çok girerdim ve özümsenerek okunur ve yorumlar yazılırdı. bu kadar fazla da başlık açılmazdı. uzun zamandır ilk defa giriyor ve bi şiir ekliyorum sizlerle paylaşmak için ama çabuk mu tüketiyoruz ne!!? :L vir sürü başlık... sanırım anlamını yitiriyor şiirler, kelimelerin anlamı yok oluyor yavaş yavaş... rutinleşiyor :(
ewet çok haklısın şiir eklemek güzel paylaşmak çok iyi ama arkadaşlar artık ne yazarını biliyo nede şiirin adını ekliyolar öylesine şiir eklemek içinde bu kadar yarışa girmemek lazım..ama burasıda özgür bir forum kurallar cercevesinde..ekleyen okuyanda sagolsun..