Aşık oldum..

X_force_X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçenlerde bi kıza aşık oldum :stuart:.Ama onun neler hissedip hissetmediğini bilmiyorum.Onu kendime nasıl aşık edebilirim acaba bi yolu varmıdır.Yoksa ne kadar uğraşırsan uğraş olmazsa olmazmı.Tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum nasıl bi yol izliyim yardımcı olun lütfen.:)

burock

Doçent
Reaksiyon puanı
0
görür görmezmi aşık oldun yoksa zamanla görüştükçe mi :) duruma bağlı birazda nasıl bi taktik belirleyeceğin ama fixtir tabi kızlar kendilerini güldüren erkekleri severler ;)

Ya bide ben aşık olsamda şuraya itiraf etsem (imrendim :D) birine bi aşık olamadım gitti :s

Tabu1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zamana bırak , seni tanımasını sağla , doğru zamanı kolla ,seni tanımasını sağlarsan o zaman işin kolay olur.Ama kendini tanıtırken gerçek seni tanıt.Başkasını değil yoksa ilerde bi ilişkiniz olursa , fazla yürümez.

X_force_X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görür görmez değilde sonradan aşık oldum hatta ben onun muhabbetine daha çok aşık oldum galiba :D off bu yüzdende açılamıyorum ya sadece beni arkadaşı olarak görüyorsa.O yüzden önce kendime aşık etmeliyim lütfen yardım edin

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Geçenlerde bi kıza aşık oldum :stuart:.Ama onun neler hissedip hissetmediğini bilmiyorum.Onu kendime nasıl aşık edebilirim acaba bi yolu varmıdır.Yoksa ne kadar uğraşırsan uğraş olmazsa olmazmı.Tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum nasıl bi yol izliyim yardımcı olun lütfen.:)

Aşk hayatım pek iyi değildir. :) İstersen söyleceklerimi denemeye bilirsin. :) Öncelikle kızın nelerden hoşlanıp hoşlanmadıgını varsa eğer bir arkadaşı ilk önce muhabbeti onla kurucaksın. :) Sonra zaten bütün hareketlerini ne isteyip istemedigine göre uygulicaksın ayrıca espiri yap kızı gördünmü fazla cıvık olma :) kesinlikle kızla konuşurken askerlık arkadaşınla konuşuyormuş gibi konuşma kibar ol lütfen. 1 hafta böyle beraber takılın kızın yanından ayrılma ki başkalarıda yazılmasın :) fazlada üstüne gitme ve bu aralar sinemalara yeni film'ler geliyor mesela her hangi birine gidin :) sonra işi bir gül sayesinde sonlandıra bilirsin.. :)

Ben sana bu kadar yardımcı olabilirim. Bak yine söylüyorum benim aşk hayatım pek iç açıcı değil istersen uygula istersen uygulama.

Ya bide ben aşık olsamda şuraya itiraf etsem (imrendim :D) birine bi aşık olamadım gitti :s

Aşık olamaman normal aşık olmak kolay birşey değil. :)

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Benden sana bi tavsiye çok basit ve işe yarayacak...

Kızın çayına,suyuna,kolasına vs hap at hiç uğraşma ehuehue (Nuri Alço hesabı) :D :D :D

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aşk mı ?

Ulaşana kadar seveceksin ...
Ulastıktan sonra bak bakalım aşkın rüzgari esecek mi ?

Ben hic gormedim o rüzgarın şiddetini arttıraral fırtınaya donustuğunu .. Gunden gune yok oluyor o asık insan duygusu . :)

Onun için ben her zaman ulasılmazları seviyorum =) O zaman kıymeti oluyo =)

burock

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Benden saba bi tavsiye çok basit ve işe yarayacak...

Kızın çayına,suyuna,kolasına vs hap at hiç uğraşma ehuehue (Nuri Alço hesabı) :D :D :D

evet maxx'ın neden bu kadar hızlı olduğunu şimdi öğrenmiş olduk :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
aşk savaşa benzer
başlaması kolay
bitirmesi zor
unutması imkansız

sonunu düşün öyle yola çık

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Gazoz sevmiyorum diye yazmayı unutmuşum ama zaten vesaire yazmışım ya, kişiden kişiye değişir içecek tercihleri :) Yeri gelir su olur gazoz olur fark etmez....

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Benden sana bi tavsiye çok basit ve işe yarayacak...

yok abi :) böyle bir tavsiye olurmu? ya çocukların aklını nuri alçonun pis emellerine alet etmeyelim.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Madem olay geyiğe vurmuş . hap map uğraşma at uyutan bi şurup var bi kaç damla at bi kaç gün uyur . ehehuheuheh gerisi sana kalmış tabi

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Madem olay geyiğe vurmuş . hap map uğraşma at uyutan bi şurup var bi kaç damla at bi kaç gün uyur . ehehuheuheh gerisi sana kalmış tabi
bir kaç gün uyutup ne yapacan :D
elinde kalır
eve gitmesi lazım...
bir kaç saat uyusun yeter...
Tövbe Tövbe :ph34r:

TerTip89

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aşık olmak güzeldir ama sonu ayrılık denen illet olmazsa tabikide sev ama ölesiye bağlanma kavuşmak hayal oldugunda kaldıramazsın yanlızlığı sevgisizliği yoksa...

Sen gerçekten aşık olduysan bence birşey yapmana gerek yok nasipse oda sana aşık olacaktır ve birşey vesile olur birbirinize aşkınızı itiraf edersiniz klasik oldu ama gerçek olanı budur yapmacık aşklar bir yere kadar gider zaten

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
git karşısına seni seviyorum da

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
heycanlı forum üyemiz pantolon:Merhaba benimle arkadaş olumusun

mustakbel sevgili :ayy nesedesem ayol hehehe "fıyk"

heycenlı forum üyemiz pantolon: çok heyecanlıyımda bak yukarıdaki cümlemde olurmusun demek isterken hekekee "r" yi kaynattım arada hebelehebele...!.. arkadaş derken manita -sevgili- flört- türünden aslında arkadaş demek yanlış olur yanlış oldugunu bende biliyorum ama benim sevgilim olurmusun demek ne bilim garipime gidiyor işte vıyv vıyuvv...bu aşama yavaş yavaş kıvama gelince soylerim diye düşünüyorum he

mustakbel sevgili : Gonuşma layn çapkın bibi

"fıyk" :saç savurma efekti 3D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
e nası ağlıycak kız :D

patlatmak lazım bikaç tene

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
kaçırırken dikkat :D saçlardan tutmak gerekir. bu konu çok hassas.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
kibar olur musun biraz max?

:D

senin de yaptığın...